Як окуляри повинні відповідати вашим бровам

окуляри форма брів

Як окуляри повинні відповідати вашим бровам — дуже важливе питання при виборі нової оправи.

Вибір нової пари окулярів може виявитися для вас стресовим, якщо ви не знаєте, як оправа повинна правильно поєднуватися з вашими бровами. Зокрема, ви можете задатися питанням, чи повинні окуляри закривати брови. Проста відповідь — ні. Ваші брови — відмінний спосіб виразити себе і ваші окуляри ніколи не повинні їх приховувати.

Як повинні сидіти окуляри відносно брів

Виберіть оправу, яка відповідає формі ваших брів. Якщо у вас тонкі арочні брови, квадратна оправа, ймовірно, не дуже гарна ідея.

Верхня лінія окулярів повинна повторювати лінію брів. Завдяки цьому прийому ваш погляд буде більш відкритим, а очі будуть більш виразними.

Ховати брови під окулярами для корекції зору фахівці з підбору окулярів не рекомендують. Сонцезахисні окуляри можуть перекривати ваші брови.

Також винятком є той випадок, коли у вас дуже світлі і майже непомітні брови. Верхня лінія оправи буде замінювати лінію брів.

Якщо брови у вас помітні, не варто купувати масивну оправу. Підберіть акуратні окуляри, верхня лінія яких буде розташовуватися під бровами.

Також не красиво виглядають окуляри які «ріжуть» вигин брів.

Як поєднувати окуляри з формою брів

  • Якщо у вас плавна форма брів з легким вигином, вам підійдуть круглі або овальні окуляри.Така форма оправ буде м’яко підкреслювати вигин ваших брів.
  • Якщо у вас пряма форма брів, то вам слід підбирати окуляри під лінію ваших брів. Пряма, трошки вигнута верхня лінія оправи з не великими лінзами вам ідеально підійде.
  • Якщо у вас ламана форма брів, вам підійде класична форма оправ, краї якої злегка підняті до скронь. Також добре виглядатимуть напівобідкові, або безобідкові окуляри.
  • Якщо у вас дугоподібна форма брів, вам підійде округла оправа з плавними обрисами. Така оправа буде привертати увагу до ваших очей і додасть їм виразності.
  • Якщо у вас спадна або падаюча форма брів, вам підійдуть окуляри, які будуть частково закривати і вирівнювати брову.

Мода на брови останнім часом стала дуже популярною і з кожним сезоном змінюється. Але не дивлячись на це, гармонійне поєднання брів з окулярами залишається незмінним.

Дотримуйтеся цих рекомендацій по підбору окулярів і також пам’ятайте про інші риси вашого обличчя. Таким чином ви з легкістю підберете для себе ідеальні окуляри і гармонійно доповните свій образ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1