Як поводитися з окулярами

Догляд за окулярами

З огляду на той факт, що дуже багато з наших співвітчизників, в тій чи іншій мірі, мають проблеми із зором (короткозорість, астигматизм, далекозорість), а деякі активно користуються сонцезахисними або комп’ютерними окулярами, питання, як поводитися з окулярами, є одним з найбільш нагальних. Сьогодні постараємося дати відповідь на нього.

Як же правильно поводитися з окулярами?

Дані поради дієві для будь-якого типу не тільки окулярів для зору, але і комп’ютерних, водійських і сонцезахисних окулярів.

Та неправильна звичка, яка сформувалася у більшості з нас — протирати лінзи окулярів краєм свого одягу, попередньо подихавши на них, вкрай згубно діє на лінзи, а в деяких випадках — і на оправу окулярів. У чому ж проблема:

  • витираючи лінзи окулярів речами, для цього не призначеними, людина може пошкодити їх — на лінзах можуть з’явитися різного роду подряпини, в які буде постійно набиватися пил і бруд, заважаючи нормальній передачі зображення;
  • коли витираєш окуляри краєм одягу, мимоволі тримаєш їх за один завушник — це не можна робити категорично. Адже завушник може відламатись, а ремонт оправи — додаткові витрати грошей і часу.

Окуляри потрібно мити теплою водою кімнатної температури не менш, ніж 1 раз на тиждень, а витирати — лише спеціальної бавовняною ганчіркою — мікрофіброю, або серветкою, призначеної для цього.

Ще дуже важливо пам’ятати і те, що не можна класти окуляри на тверді поверхні лінзами вниз, для зберігання окулярів існують спеціальні футляри (краще купувати відразу з окулярами), що надійно захищають їх, від механічного пошкодження і забруднення.

В цілому, чим більш добре ставишся до окулярів, зберігаєш їх, тим довше вони будуть служити. Правда слід пам’ятати, що відвідувати офтальмолога потрібно, хоча б один раз на рік. Це допоможе правильно стежити за своїм зором. Тепер ви знаєте, як поводитися з окулярами правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1