Як правильно очистити окуляри від забруднення

як правильно очистити окуляри від забруднення
За окулярами обов’язково потрібен догляд. Це твердження вірне не тільки для оправи, але і для лінз, які в цю оправу вставляють. Сьогодні ми розповімо про те, як правильно очистити окуляри від забруднення. Що слід робити, а чого краще уникати.

Отже, як же правильно очистити окуляри від бруду?

Багато хто з нас звик очищати лінзи для окулярiв, використовуючи для цього рукава або поділ свого одягу. Це вважається само собою зрозумілим. Насправді, такий спосіб не підходить зовсім. Справа в тому, що, якщо тканина груба, то вона залише на лінзах подряпини, які приведуть до передчасного виходу лінзи з ладу, ще більшого забруднення. Якщо ж тканина дуже м’яка, вона не зможе якісно очистити окуляри від забруднення, на них залишаться частинки пилу і бактерії.
Зараз існує маса спеціалізованих засобів, які використовуються для очищення окулярiв від бруду, пилу, бактерій, різних відкладень. Але всі вони — не самий (та й не найдешевший) варіант. Найкраще — використовувати те просте і доступне для всіх нас засіб для миття посуду, який є на нашій кухні. Такий засіб чудово очищає лінзи не тільки від жирових відкладень, пилу і бруду, а й від шкідливих бактерій.
Алгоритм очищення лінзи очкової досить простий:
  • прополоскати окуляри теплою проточною водою — це дозволить, змити з них бруд і пил;
  • вимити оправу і лінзи теплою водою, яка змішана з засобом для миття посуду — видалити жир, бруд і бактерії;
  • протерти окуляри х / б тканиною (обов’язково м’якою).
Такі дії дозволять якісно і швидко видалити будь-які забруднення з окулярiв. Тепер ви знаєте, як правильно очистити окуляри від забруднення, не використовуючи для цього, дорогі засоби. Сподіваємося, що наші поради були корисними для вас, шановні читачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1