Як правильно зробити макіяж під окуляри з діоптріями?

Як правильно зробити макіяж під окуляри з діоптріями
Не секрет, що будь-яка жінка бажає завжди виглядати красиво, стильно, вишукано. Але як же зробити так, щоб макіяж виглядав красиво і до місця навіть в тому випадку, якщо представниця прекрасної статі носить окуляри. Як правильно зробити макіяж під окуляри з діоптріями? Давайте разом розберемося в цьому питанні.
Отже, ви носите окуляри з діоптріями, і не знаєте, як правильно підібрати макіяж таким чином, щоб ви виглядали вишукано і стильно? Якщо у вас є певні проблеми із зором, це не означає, що ви не повинні користуватися макіяжем, будувати свій неповторний образ.
Щоб правильно зробити макіяж під окуляри з діоптріями, слід запам’ятати кілька нескладних правил, які допоможуть надалі.

Груба оправа — помірний макіяж

Слід запам’ятати, що, чим грубше оправа, тим більш помірним повинен бути макіяж. В іншому випадку, виглядати все буде не дуже гарно. Яскрава оправа — сама по собі прикраса стилю жінки, той візуальний акцент, якого можна досягти з її допомогою, не вимагає великої кількості косметики. Тіні повинні гармоніювати з кольором оправи і лінз окулярів. Якщо ж оправа яскрава кольоровими гамами, тіні повинні бути, або коричневими, або сірими.

Не варто економити на якості косметики

Ще одна порада, як правильно зробити макіяж під окуляри з діоптріями — використовувати тільки якісну декоративну косметику, яку краще наносити на основу. Якщо косметика буде поганою, вона обсипається, і її частки осядуть на лінзах. Це не тільки негарно, але й викликає певний дискомфорт для зору.

Брови не повинні бути під оправою

Лінія брів не повинна перебувати повністю під оправою окулярів. Якась її частина, повинна бути обов’язково видною. Брови потрібно утримувати в порядку, адже окуляри привертають увагу людей до верхньої частини обличчя власниці окулярів з діоптріями.
Тепер ви знаєте, як правильно зробити макіяж під окуляри з діоптріями. Це — основні поради, які слід втілити в життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1