Як правильно повинні сидіти окуляри на носі

Як правильно повинні сидіти окуляри на носі

Головне в окулярах, звичайно, це їх коригувальні властивості. Але навряд чи вам сподобаються окуляри, в яких вам буде не комфортно. Тому кожен, хто стикався з купівлею окулярiв, знає, що то, як окуляри сидять на носі, грає важливу роль. І сьогодні розбираємося в цьому докладно.

Основні підказки, як зрозуміти, що окуляри сидять на носі правильно

  1. Оправа повинна бути такою, щоб окуляри не спадали. Але і тиснути на скроні вони не повинні.
  2. Вибирайте оправу легше, тоді окуляри не будуть тиснути і залишати сліди на переніссі, створюючи вам дискомфорт.
  3. Бажано, щоб в окулярах можна було регулювати носоупори. Тоді ви зможете налаштувати оправу так, щоб окуляри сиділи на носі правильно.
  4. Окуляри повинні знаходитися трохи вище середини носа, спираючись на кістку, а не на хрящ. В іншому випадку, тиск буде викликати хворобливі відчуття.
  5. Завушники повинні утримувати окуляри від спадання. При цьому вони не повинні тиснути на вуха, і в той же час при нахилі окуляри не повинні впасти. Інакше, ви просто постійно буде боятися робити різкі рухи.
  6. Окуляри не повинні контактувати з щоками. Це допустимо тільки в разі, якщо ви посміхаєтеся.
  7. Окуляри ні в якому разі не повинні бути перекошені. Адже у багатьох обличчя асиметричне, а така оправа буде ще більше на цьому наголошувати.
  8. В ідеалі, окуляри не повинні закривати брови. Але тут все, звичайно, залежить від конфігурації обличчя і моделі окулярiв.
  9. Віддавайте перевагу моделям, де є флекси на дужках. Це дозволить вам регулювати ступінь фіксації окулярiв на вухах. І окуляри будуть сидіти так, як вам зручно, завжди.

Візьміть перераховані вище поради на озброєння, і ви залишитеся задоволені вибором ваших окулярiв. Відчуваючи комфорт від того, що окуляри сидять правильно, і задоволення від покупки, ви ще будете довго згадувати добрим словом рекомендації від інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА». Будьте здорові.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1