Як правильно відрегулювати окуляри, коли вони з’їжджають на ніс

Як зігнути окуляри

Коли окуляри використовуються довго, вони можуть сповзати на ніс і сидять неправильно. Вам доводиться часто поправляти їх, коли вони з’їжджають на ніс. Можна, звичайно, віднести окуляри до фахівця, який вам допоможе, або купити нові. Але ми вас навчимо, як продовжити життя ваших окулярiв і відрегулювати їх самостійно.

Інструкції, як без зусиль відрегулювати окуляри, які постійно з’їжджають на ніс

Для початку вам потрібно оцінити стан окулярiв в дзеркалі. Окуляри в ідеалі повинні розташовуватися рівно по горизонтальній лініі. Ваше завдання — відрегулювати ваші окуляри саме таким чином.

  • В першу чергу перевірте дужки. Вони можуть бути погнуті або перекошені в одну сторону. Як це розуміти? Покладіть окуляри на рівну поверхню. Якщо дужки не лежать рівно, значить, справа в них.
  • Наступний варіант — це носові упори. Якщо окуляри з’їжджають, або, навпаки, перебувають занадто високо, тоді вам потрібно налаштувати упори належним чином.

Подивіться, в якому стані заушники. Окуляри можуть з’їжджати на ніс або тиснути саме з цієї причини. Тоді вам достатньо загнути їх всередину або назовню, щоб окуляри сиділи комфортно. Якщо за вухами відчуваєте дискомфорт, значить, загинаємо назовні. Якщо дужки слабо прилягають до скронь, навпаки.

Нагрійте окуляри теплим повітрям з фена протягом 30-60 секунд в місці вигину. Акуратно і повільно підігніть пластик в місці нерівності, поки вони не приймуть потрібного положення.

Будьте уважні. Гаряче повітря може розплавити пластмасу безповоротно.

Так само вам потрібно звернути увагу на гвинтики, що з’єднують дужки і окуляр ваших окулярiв. Якщо дужки при закритті розбовтані — підкрутiть їх викруткою.

Виконавши ці прості операції, ви зробити так, що ваші окуляри не будуть з’їжджати на ніс. І вам не доведеться постійно їх поправляти, думаючи про те, щоб вони не впали. Відчувайте себе комфортно з порадами від інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА».  І, звичайно, будьте здорові.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1