Як впливають на зір грип та ГРВІ

Як впливають на зір грип та ГРВІ
ГРВІ та грип — хвороби, які супроводжують людину постійно. Практично кожен з нас хворіє ними, по кілька разів на рік. Яким чином ГРВІ та грип можуть впливати на зір людини? У чому їх небезпека? Давайте спробуємо розібратися.
Щоб не знадобилися окуляри для зору, за своїм здоров’ям потрібно стежити. Здавалося б, такі «несерйозні» для зору захворювання, як ГРВІ та грип, жодним чином не повинні впливати на гостроту зору людини, його здоров’я. Але це, на превеликий жаль, не відповідає дійсності. Небезпека є, і вона не така маленька, як можна було б подумати, з огляду на специфіку захворювань.
Почнемо з того, що грип і гостра респіраторна вірусна інфекція — захворювання, які супроводжуються в багатьох випадках, таким всенародно відомим захворюванням, як ячмінь. Він же, в свою чергу, може служити джерелом очної інфекції, яка викликає ще більш серйозні проблеми із зором. Найчастіше, вилікувати ячмінь можна, скориставшись тільки медикаментозними засобами, але буває таке, що допомогти впоратися з хворобою, може тільки хірург.
Але ячмінь — не гірша, що може чекати людину, у якого діагностували ГРВІ та грип. Набагато більш небезпечний вірусний кон’юнктивіт, який часто виникає у застудженої людини. Якщо ж його не лікувати зовсім, або займатися самолікуванням, вірусний кон’юнктивіт трансформується в кератит — запалення рогівки ока у людини. І ось тут, загроза падіння зору, або його повного зникнення, стає вже більш реальною.
Оптимальний варіант, зберегти свiй зiр, не стати постійним власником окулярiв для зору, — звернутися за допомогою до досвідченого офтальмолога, як тільки з’являться перші ознаки інфекційного ураження очей — різь, печіння, світлобоязнь. На перших етапах, цілком можна обійтися, звичайними очними краплями. Тепер ви знаєте, як впливають на зір грип і ГРВІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1