Як вибрати оправу для окулярів для зору

Як вибрати оправу для окулярів для зору

Не секрет, що окуляри для зору — це не тільки правильно підібрані лінзи, які допоможуть коригувати короткозорість або далекозорість у людини. Це ще і оправа, яка повинна бути не тільки надійна, але і гарна. Така, яка допоможе доповнити імідж людини новими нотками. Отже, як вибрати оправу для окулярів для зору.

Як вибрати оправу для окулярів для зору, поради

Ніколи не поспішайте брати першу-ліпшу оправу, присвятіть цієї важливої справи деякий час. Якщо не можете правильно вибрати оправу самі, подивіться, що радять з цього приводу в нашій довідці.

Основні критерії вибору — це:

  • вибирати оправу так, щоб вона відповідала основній відмітної риси («родзинка»). Наприклад, якщо очі блакитні, блакитна оправа — оптимальний варіант (на крайній випадок — оправа з блакитними вставками);
  • важлива вимога — форма обличчя і форма оправи для окулярів збігатися не повинні, вони протилежні одна одній;
  • не варто вибирати таку оправу окулярів для зору, яка не гармоніює з розміром особи людини — це буде виглядати не органічно.

Дуже важливо правильно вибрати колір оправи. Це багато в чому залежить від стилю одягу людини — віддається перевага побудови образу. Так само важливу роль відіграє колір волосся і очей. Так що, вибирати завжди слід, виходячи з порад, представлених вище.

Якщо виникають проблеми з самостійним рішенням, людина не знає, як вибрати оправу для окулярів для зору, то завжди можна скористатися послугами професіоналів нашої інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА». Ми прекрасно знаємо, як вибрати оправу для окулярів для зору не тільки так, щоб її ціна була доступною, а й так, щоб вона дійсно підходила людині індивідуально. Ми знаємо, як допомогти кожному з наших клієнтів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1