Як зрозуміти, що дитина потребує корекції зору

Не секрет, що в наше століття, коли дитина не тільки піддається великим навантаженням під час навчання, а й проводить багато часу, граючи на планшеті, телефоні, спілкуючись в соціальних мережах, гострота його зору страждає в першу чергу. Як же зрозуміти, що корекція зору у дитини стає необхідною? Розглянемо це питання більш детально.

Ознаки того, що окуляри для зору, купити які можна в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ-ОПТИКА» за доступною ціною, вже необхідні маленькій людині, такі:

  • дитина нахиляє голову, інстинктивно прагне наблизитися до предмету, мружиться, корчить різні гримаси;
  • коли він читає, або грає на гаджетах, тримає книгу або екран близько від обличчя;
  • коли дивиться телевізор, намагається сісти, як можна ближче;
  • від нього надходять скарги на те, що дитину нудить, виникають напади запаморочення;
  • підвищене сльозоточивість очей, свербіж і печіння;
  • виникає підвищена чутливість до світла;
  • намагається закривати одне око при грі або читанні, для фокусування зору на певній точці.

Дані ознаки говорять про те, що корекція зору у дитини, повинна бути здійснена, як можна швидше. Крім цього, ознакою проблем з очима є те, що дитина починає часто терти очі, його почерк стає гірше, успішність падає.

Звичайно, падіння успішності — це непряма ознака, але якщо він поєднується з одним з тих, які були перераховані вище, необхідна консультація офтальмолога.

Хороший спеціаліст прекрасно розуміє, наскільки важливо виконати корекцію дитячого зору, як можна раніше. Адже, якщо цей процес запустити, невчасно звернутися за допомогою до лікаря, згодом дитині можуть знадобитися окуляри з діоптріями більшої потужності. І тут ми потрапляємо у замкнене коло: чим більше діоптрії, тим більше очi відвикають працювати без «милиць» і, тим більше зростає короткозорість (або далекозорість).

Так що, корекція дитячого зору потрібна обов’язково (при наявності перерахованих вище ознак) і, чим раніше — тим краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1