Як зрозуміти, що окуляри для зору не підходять

окуляри для зору не підходять

З огляду на, що проблеми із зором, на превеликий жаль, зустрічаються досить часто, дуже важливим є таке питання, як зрозуміти, що окуляри для зору не підходять? Саме розбору цієї теми, ми і вирішили присвятити нову статтю в нашому блозі інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА».

 

Отже, як зрозуміти, що окуляри для зору не підходять? Постараємося відповісти на це питання досить детально.

Почнемо з того, що окуляри для зору потрібно вибирати дуже ретельно. Навіть в тих випадках, коли міопія або пресбіопія (короткозорість або далекозорість) нічим не ускладнена, покупка готових окулярів з рук — це не найправильніший варіант. Завжди потрібно йти до офтальмолога і купувати такі окуляри, які він випише. В іншому випадку, проблем уникнути, швидше за все, не вдасться.

Якщо окуляри для зору не підходять, людина зможе зрозуміти це досить швидко. Серед основних ознак цього, слід зазначити такі ознаки, як:

  • запаморочення — якщо окуляри сильніше, ніж потрібно, то всі предмети будуть видні, як пiд лупою, мати спотворені розміри, і через кілька хвилин після того, як людина одягне такі окуляри, у нього закрутиться голова;
  • розпливчастість зображення — картинка може навпаки, ставати більш розпливчастою, зображення втрачає чiткiсть. Це дві основні ознаки, які можна помітити, практично відразу ж після того, як людина починає користуватися новими окулярами.

Більш відкладені в часі — це такі ознаки, як головні болі, різь в очах. Буває так же ситуація, коли неправильно обрані окуляри можуть викликати відчуття нудоти. Тобто, спочатку виникають головні болі, підвищена стомлюваність органів зору, а потім — можлива і нудота.

Тепер ви знаєте, як зрозуміти, що окуляри для зору не підходять. Ще раз наполягаємо на тому, що носити потрібно такі окуляри, які випише досвідчений лікар-офтальмолог.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1