Які бувають види окулярів

Які бувають види окулярів

Сьогодні розповімо про те, які бувають види окулярiв. Адже, чим більше знає людина, тим бiльший вибір перед ним стоїть. Він зможе вибирати, не тільки виходячи з наявності асортименту в оптиці, але і виходячи зі своїх власних знань та вподобань. Про те, які бувають види окулярiв, ми розповімо нижче.

Технології постійно розвиваються, з’являються нові моделі, як лінз, так і оправ. Так що, встежити за всіма новинками — не такий легка праця, як би нам всім хотілося. Сьогодні ми розглянемо, які бувають види окулярiв, виходячи з їх  використання.

Окуляри для зору

Як видно із самої назви, даний вид окулярiв використовується для корекції далекозорості і короткозорості, які можуть бути ускладнені астигматизмом. Дозволяють поліпшити зір при читанні, роботі, керуванні автомобілем.

Коригуючі окуляри

Використовуються для корекції тих аномалій, які присутні в очному яблуці. До коригуючих окулярів відносяться і ті, які захищають очі від впливу шкідливого синьогосвітла, випромінюваного комп’ютерним монітором.

Сонячні окуляри

Використовуються для захисту від впливу ультрафіолетового випромінювання. Бувають, як зі спеціальними сонцезахисними склами, так і з пластиковими лінзами. Сонцезахисні окуляри можна носити не тільки влітку, а й взимку, для захисту від сонячного світла, відбитого від поверхні снігу або льоду.

Спортивні окуляри

Використовуються спортсменами для професійного заняття спортом (дайвінг, стрілянина, плавання, парашутний спорт і т. Д). Оптимальна форма — форма маски. Окуляри щільно фіксуються на обличчі.

Захисні окуляри

Для захисту органів зору при здійсненні робочих видів діяльності (зварювання, плазмова різка аргоном, інша робота).

Тепер ви, наші читачі, знаєте, які бувають види окулярiв, і для чого призначений кожен з них.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1