Які окуляри краще метал або пластик

Які окуляри краще метал або пластик

Це перше питання, яке у вас виникає при виборі окулярів. Далеко не всі знають, які окуляри краще: металеві або пластикові. Давайте розберемося в цьому питанні докладно.

Які окуляри краще: металеві оправи проти пластикових.

Прихильники металевих оправ цінують їх за тонкість. Тільки метал дозволяє зробити оправу мінімально помітною. А це важливий факт для тих, хто носить окуляри. Далі неможна не згадати їх надійність. Метал набагато міцніше пластику. Ну, і ще один аргумент на користь металу. Любителі ж пластика люблять такі оправи за комфорт. І ще вони приємніше на дотик. Наступний аргумент на їхню користь — це широкий спектр колірної гами. На користь пластикових оправ говорить їх ціна. Вони набагато дешевше металевих.

Але все рухається і розвивається. Стає все важче відповісти на питання, які окуляри краще: металеві або пластикові. Виробники пластмасових оправ почали використовувати карбон, завдяки чому оправи стали не товще титанових. Більш того, сучасні види пластмас стали мати підвищену міцність, тим самим забравши ще одну перевагу у виробників пластика. Такі оправи менше схильні до ламкості. У відповідь виробники металу почали виключати нікель зі складу своїх оправ, що призвело до зниження кількості алергічних реакцій у споживачів.

Що стосується ціни, то тепер не можна сказати, які окуляри краще за ціною: пластикові або металеві. У виробників обох сегментів ринку є окуляри з оправами різної цінової категорії.

Тому вибір залишається за вами, ми лише спробували привести вам найважливіші плюси і мінуси оправ із пластику й металу. Інтернет-оптика «ЛЬВІВ ОПТИКА» завжди рада допомогти вам радою. Будьте здорові.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1