З чого складаються окуляри

З чого складаються окуляри

У цій статті розглянемо питання, яке, здавалося б, не повинен викликати ні в кого сумнівів в своїй відповіді. Але, все-таки, ми разом знайдемо на нього відповідь. Отже, з чого складаються окуляри? На які складові частини їх можна розділити?

Почнемо з того, що саме визначення окуляри, є загальновживаним. Окуляри — це найбільш популярний і поширений в світі оптичний прилад, який дозволяє захищати очі людини, від різного роду шкідливого впливу. При цьому, найбільш поширена функція окулярiв — корекція зору, різного роду аномалій очного яблука.

Які складові частини окулярiв можна виділити?

Тепер перейдемо до наступного питання нашого дослідження. Які складові частини окулярiв існують? Сучасні окуляри (в абсолютній більшості своїх типів і моделей) можна розділити на наступні складові частини:

  • рамка оправи — обiдок оправи;
  • так званий, «міст» оправи — простіше кажучи, перенісся окулярiв, перемичка, яка з’єднує ліву і праву їх частини;
  • лінзи, окуляри — саме та складова частина окулярiв, яка відповідає за захист органів зору, або за корекцію їх недоліків;
  • заушники очок — ще їх називають дужки;
  • упор для перенісся;
  • флекси — замки для кріплення завушини до основної частини оправи.

Дуже важливо, щоб оправа для окулярів, яку купує людина, була якісною. Саме завдяки якості оправи, термін використання окулярiв з лінзами істотно збільшується.

У нашій інтернет-оптиці «Львів оптика» можна купити хороші окуляри,не тільки для корекції зору і виправлення очних аномалій, але і окуляри для комп’ютера, сонцезахисні окуляри, інші типи окулярiв, які багато хто з нас використовують в повсякденному житті.

Сподіваємося, що відповіли на ваше запитання, з чого складаються окуляри. Всього вам самого найкращого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1