Залишковий рефлекс зелений

антирефлексні окуляри

Залишковий рефлекс зелений — це не сильно виражений зеленого кольору відблиск на лінзі. Він з’являється в зв’язку з тим, що антирефлексне покриття це світло не може повністю прибрати.

Якщо вам цікаво дізнатися, що таке антирефлексне покриття і чому окуляри відсвічують зеленим, читайте далі.

Що таке антирефлексне покриття?

Антирефлексне покриття — це дуже тонка плівочка, яку наносять на лінзу. Одного шару покриття недостатньо, тому додають до восьми додаткових покриттів.

Окуляри з антирефлексним покриттям відсвічують менше ніж один відсоток світла. Звичайні окуляри відображають в середньому до п’ятнадцяти відсотків світла.

Чому в окулярах зелені відблиски?

Окуляри відображають зеленим з тієї причини, що покриття не повністю поглинає світло. Це називається залишковим рефлексом.

Залишковий колір може бути також блакитним чи бузковим. Прибрати цей колір неможливо. Та й не потрібно, оскільки це не вважається недоліком. Кольорове мерехтіння виглядає дуже красиво і зовсім не заважає людині.

Переваги окулярів з антирефлексним покриттям:

 

  • Вони добре пропускають світло і прибирають відблиски
  • Вони роблять зір людини набагато комфортнішим. Поліпшують зір і не дозволяють очам перевтомлюватися.
  • Окуляри роблять зображення більш контрастним.
  • Окуляри при штучному світлі прибирають відблиски, які заважають дорослому, а тим більше дитині. Тому такі окуляри необхідні працівникам офісу, школярам і студентам.
  • Також їх перевагою є те, що крізь лінзу з антирефлексним покриттям добре видно очі людини.
    Зелений колір гарно виглядає і додає більшої естетики окулярам. Особливо добре він поєднується з металевими оправами срібного, або світлого кольору. Також лінза красиво виглядає в безобідковій оправі.

 

Існує міф про те, що якщо на лінзі немає відблисків, вона швидше забруднюється. Зараз ми цей міф розвіємо.

Насправді лінза брудниться так само як і будь-яка інша. Просто на просвітленій лінзі бруд більш помітний. Ступінь забруднення залежить виключно від людини, а не від лінзи.

Такій лінзі дійсно потрібно більш ретельне очищення. Але на неї наносять спеціальне олеофобне покриття. Воно значно полегшує догляд за лінзами.

Просвітлені лінзи роблять зір людини набагато якіснішим. Відблиски не заважають вашим очам добре бачити. Більше того, ви можете в відображенні дзеркала побачити райдужну оболонку свого ока.

Все більше людей віддають перевагу саме окулярам з просвітленими лінзами. Адже вони усувають набридливі бліки.Також багато хто хоче такі окуляри для підкреслення краси своїх очей.

Сподіваємось, що завдяки нашим порадам ви зможете замовити окуляри з антирефлексним покриттям. І вони не тільки будуть покращувати ваш зір, але і сформують вам незвичайний імідж.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1