Змішаний астигматизм що це таке

Змішаний астигматизм очей

Сьогодні хотілося б розглянути питання, змішаний астигматизм що це таке, і чому ця рефракція, поряд з далекозорістю і короткозорістю, може доставляти людині великі незручності в повсякденному житті.

Отже, що ж це таке — змішаний астигматизм?

Сам по собі астигматизм характеризується тим, що людина бачить зображення не дуже чітко, картинка в око проектується спотвореної, з сильно розмитими обрисами. Це не дозволяє в повній мірі нормально орієнтуватися в просторі. змушує використовувати окуляри з астігматіческімі лінзами, купити які можна за доступною ціною (з гарантією якості лінз) в нашій інтернет-оптиці «Львів оптика».

Астигматизм в природному його вигляді присутнiй у будь-якої людини. Наприклад, всі діти до 1 року — астігматики, але це проходить з віком. Сама складна форма захворювання — це змішаний астигматизм.

Змішаний астигматизм — кожне око має, як мiопiчну, так і гіперметропічну форму захворювання. Ситуація ускладнюється тим, що дефекти поширюються на різні меридіани.

Таким чином, такий астигматизм обох очей високого ступеня призводить до сильної дезорієнтації в просторі. Він вкрай негативно впливає на якість життя. Людина важко визначає форми, контури і розміри об’єктів внаслідок того, що один очний меридіан є мiопiчну, а інший — гіперметропічну. Внаслідок цього картинка двічі фокусується на сітківці: частково за нею і частково перед нею, тому відсутній єдиний фокус світлових променів, необхідний для підтримки високої чіткості зору.

Оптимальне рішення в боротьбі зі змішаним астигматизмом — це хірургічне втручання. Але можна коригувати зір, зводити нанівець ті незручності, які приносить людині змішаний астигматизм — носити окуляри зі спеціальними лінзами для астигматизму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1