Неправильне центрування окулярів, її наслідки

центрування окулярів

Всі ми прекрасно розуміємо, що медичні послуги повинні надавати професіонали. Спроби займатися самолікуванням — прямий шлях до погіршення стану здоров’я. Дане твердження стосується і офтальмології. Окуляри повинен підбирати фахівець. При цьому, крім оптичної сили лінз, дуже велику роль грає і правильно підібрана центрування окулярiв. Отже, неправильна центровка окулярiв, наслідки. Давайте розберемо докладно.

Які наслідки неправильної центрування окулярiв існують

Дуже важливо зробити так, щоб фокусні центри лінз знаходилися прямо навпроти зіниць людини. Фокусні центри не мають ніякого відношення до геометричних центрів, і повинні визначатися в кожному випадку індивідуально. Адже будова обличчя у кожної людини своя, і підібрати універсальний варіант неможливо.

Якщо користуватися окулярами час від часу, дуже рідко і короткий час, неправильна центровка окулярiв не принесе істотних негативних наслідків. Але навіть в цьому випадку, при першій можливості потрібно поміняти окуляри на правильний варіант. Які ж негативні наслідки будуть, якщо носити неправильні окуляри постійно?

Користі не буде ніякої, а тільки серйозна шкода. Зображення буде нечітким, це викличе зайву перенапруження очних м’язів, головні болі, швидку стомлюваність. Особливо неправильна центровка окулярiв, її наслідки, небезпечні для маленьких дітей і школярів. Висока ймовірність розвитку синдрому «ледачого ока» — мозок сприймає інформацію від одного ока, а зорові функції іншого атрофуються. Крім цього, можливо розвиток астигматизму і косоокості.

Неправильна центровка окулярiв небезпечна для зору людини, і її наслідки можуть бути дуже небезпечними для очей. Так що, окуляри завжди потрібно підбирати правильно і професійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1