Що таке DP в рецепті на окуляри?

Що значить PD в рецепті на окуляри

З огляду на те, що зір є найбільш важливим джерелом отримання інформації для людини, проблеми з ним необхідно коригувати і, по можливості, усувати, негайно. В одній з наших попередніх статей ми говорили про те, що означає SPH, CYL,AX. Сьогодні ж ми постараємося докладно відповісти на питання, що таке DP в рецепті на окуляри. Адже, чим більше ти знаєш, тим впевненіше себе почуваєш.

Отже, що таке DP в рецепті на окуляри?

Це скорочення латинського терміна Distancia pupilar (DP), яке позначає межзрачкову відстань. Це дуже важлива складова рецепта на окуляри, яка дозволяє правильно визначити відстань між центрами лінз, що дозволяє домогтися максимально якісного зору у людини. Відстань вказується в міліметрах. Оптимальний варіант — коли окремо (моно) вказується дистанція від перенісся до кожного центру очей людини. Справа в тому, що ця відстань може відрізнятися на 1-2 міліметра, оскільки повністю симетричних лиць не буває.

Для чого так важливо DP в рецепті на окуляри?

Справа в тому, що дотримання анатомічних особливостей очей людини дуже важливо. Саме правильно дотриманням DP дозволяє не тільки, як можна швидше звикнути до окулярів, але і домогтися кращого зору для пацієнта. Не варто забувати і про те, що людина в окулярах для зору з правильно дотриманим DP, отримує найбільш чітке зображення. Тепер ви знаєте, що таке DP в рецепті на окуляри.

Замовляти окуляри завжди потрібно в спеціалізованих оптиках, де можуть гарантувати якість оправ, лінз, доскональне дотримання рецепта, виписаного офтальмологом. У нашій інтернет-оптиці «Львів оптика» завжди можна замовити недорого окуляри для короткозорості, далекозорості та астигматизму. Ми гарантуємо, що дотримуємося всі-х вимог, які будуть вказані в рецепті лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1