Як правильно вибрати окуляри для читання

окуляри для близі

Як правильно вибрати окуляри для читання — це важливо знати, щоб не нашкодити своїм очкам. Рано чи пізно у людини погіршується зір, і їй будуть потрібні окуляри для читання.

Навіщо людині окуляри для читання?

У людини у віці від 40 років починає прогресувати вікова далекозорість. Людині стає важче розглядати предмети, що розташовані поблизу. При цьому далеко людина бачить добре.

Ця проблема з’являється через те, що кришталик втрачає свою еластичність. Йому важко міняти форму. Через свою щільність він втрачає здатність заломлення.

Тому коли людина дивиться на предмет що поблизу, кришталик не може на ньому сфокусуватися. Ви можете усунути проблему лазерною корекцією. Але якщо ви не розглядаєте цей варіант, вам необхідні окуляри для близі.

Які бувають окуляри для близі?

 

  • Окуляри з однофокальним лінзами — це окуляри, які призначені виключно для читання. У них встановлені стандартні лінзи. Вони працюють на відстані до 40 сантиметрів.
  • Біфокальні окуляри — це окуляри у яких є дві оптичні зони. Верхня зона призначена для далі, нижня для поблизу. Такі окуляри можна використовувати як основні.
  • Прогресивні окуляри — це окуляри, які поступово змінюють свою оптичну силу. Сила лінзи залежить від того, де розташований предмет який ви хочете розглянути. У лінзи немає відчутного переходу на відміну від біфокальної лінзи.

 

Також існують вже готові окуляри для читання. Їх ми рекомендувати не будемо. З тієї причини, що для їх виготовлення беруться середні параметри. А у всіх людей ці параметри відрізняються.

Ще є окуляри для більшого комфорту людини. Ви можете зустріти окуляри для читання лежачи, а також окуляри «половинки».

Як підібрати окуляри для читання?

Якщо ви відчуваєте, що вам потрібні окуляри — зверніться до лікаря. Обов’язково обстежте очі, щоб виключити наявність очних захворювань.

 

  • Якщо лікар діагностував пресбіопію, він призначить вам окуляри для читання.
  • Якщо у людини пресбіопія з наявністю гіперметропії,то до вікової норми відхилення додають оптичну силу.
  • Якщо ж пресбіопія поєднується з міопією, ступінь відхилення вичитують з вікової норми.

 

Можна вибирати окуляри і самостійно. Але це можливо в тому випадку, що у людини немає серйозних очних порушень. В такому випадку ви можете купити прості однофокальні окуляри.

Також вам можуть виготовити окуляри за індивідуальним замовленням. При виготовленні таких окулярів враховуються всі індивідуальні особливості людини. Спеціаліст вимірює міжцентрову відстань і налаштовує правильну посадку окулярів.

Також можливо встановити лінзи з різними покриттями для якості та комфорту зору. Лінза може бути фотохромною, антибліковою, для роботи за комп’ютером і т.д.

Ми рекомендуємо замовляти окуляри з урахуванням всіх ваших особливостей. Також варто вибирати тільки якісні оправи та лінзи. Тоді ваші очі будуть вірно коригувати ваш зір і надійно захищати ваші очі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1