Як доглядати за сонцезахисними окулярами?

Сьогодні розповімо про те, як доглядати за сонцезахисними окулярами — одному з найбільш популярних видів окулярів в наші дні. У нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ-ОПТИКА» можна замовити окуляри, як для зору, так і сонцезахисні, для комп’ютера. Ми допоможемо будь-якому клієнту. В асортименті — тільки найкращі оправи та лінзи від кращих виробників.

Отже, як же продовжити «життя» сонцезахисних окулярів, зробити так, щоб вони служили вірою і правдою довгі роки.

Для чого призначені сонцезахисні окуляри?

Всупереч своїй назві, такі окуляри не призначені для того, щоб дивитися через них прямо на сонце. Їх завдання — зменшення рівня яскравості світла у всіх нормальних умовах (ввечері і вночі такі окуляри не використовуються). Такі окуляри допомагають і водіям. Правда, тільки в денний час доби.

Як доглядати за сонцезахисними окулярами?

Щоб окуляри служили, як можна довше, потрібно дотримуватися кількох нескладних правил, які доступні кожному з нас. Отже, як продовжити «життя» сонцезахисних окулярів:

  • коли знімаєте і одягаєте окуляри, необхідно тримати їх за обидва завушника — в іншому випадку, окуляри вийдуть з ладу;
  • до кожних окулярів обов’язково потрібно купити захисний футляр, щоб уникнути їх механічного пошкодження;
  • слід уникати того, щоб класти окуляри лінзами вниз на тверді поверхні (це стосується будь-яких окулярів, не тільки сонцезахисних) — можуть з’явитися подряпини;
  • не можна допускати, щоб сонцезахисні окуляри піддавалися ударних і вібраційних навантажень;
  • лінзи, як і оправа, не призначені для контакту з бензином, хімреактивами, іншими агресивними середовищами;
  • якісні сонцезахисні окуляри зберігають свої експлуатаційні характеристики в діапазоні температур: від — 50оС до + 45оС.

Ну і, звичайно, мити сонцезахисні окуляри потрібно теплою водою з милом, не рідше, ніж 1 раз в день (температура води повинна бути не вище, ніж 45оС).

Тепер ви знаєте, як доглядати за сонцезахисними окулярами правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1