Чи є окуляри для роботи за комп’ютером?

Чи є окуляри для роботи за комп'ютером

Сучасна людина все більше справ має з різними електронними гаджетами, які можна зустріти практично повсюдно. Але проблема полягає в тому, що, чим більше часу людина проводить за комп’ютером, тим гірше у нього йдуть справи із зором. Чи є окуляри для роботи за комп’ютером? Це питання задають багато з нас.

Чому тривала робота за комп’ютером шкідлива для зору?

Чому ж довго сидіти і працювати за комп’ютером, користуватися смартфоном, або грати на планшеті, шкідливо для зору? Вся справа в тому, що будь-який екран монітора, незалежно від того, де він встановлений, під час своєї роботи випромінює синє світло. Саме він, поряд з накопиченням на сітківці ока вільних радикалів, сприяє її дистрофії. Виходить, що, чим довше людина спілкується з комп’ютером, тим гірше у нього зір.

Окуляри для роботи за комп’ютером

Так, такі окуляри існують в різних комбінаціях. Можна виділити три основні типи окулярiв для роботи за комп’ютером:

  • звичайні комп’ютерні окуляри, в яких лінзи мають жовтуватий відтінок;
  • окуляри, лінзи яких мають спеціальне покриття, що переводить синє світло в безпечний для зору людини спектр;
  • окуляри для роботи з комп’ютером, які одночасно можна назвати окулярами для поблизу — краще рішення для людини, у якого діагностовано короткозорість.

У нашій інтернет-оптиці завжди можна купити окуляри для роботи за комп’ютером, які відрізняються високою якістю і доступною ціною. Ми працюємо не тільки у Львові, а й по всій Україні в цілому.

На питання, чи існують окуляри з захистом від комп’ютерного випромінювання? — ми відповідаємо повністю ствердно. У нашій інтернет-оптиці завжди є в наявності якісні окуляри, які допоможуть не тільки захистити зір, але і вирішити інші завдання, пов’язані з комфортом і зручністю в життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1