Чи захищають окуляри від комп’ютера?

захист від комп'ютерного випромінювання

Окуляри від комп’ютера, чи є користь? Це питання собі задають багато з тих, хто за родом своєї роботи, або з якихось інших причин, змушений тривалий час проводити за комп’ютером. Проблема полягає в тому, що будь-який, навіть найсучасніший, монітор випромінює шкідливий для сітківки і зору в цілому синє світло.

Людина, вимушена тривалий час проводити за комп’ютером, піддає своє зір дуже великій небезпеці. На очному дні накопичуються вільні радикали, які, з часом, призводять до дистрофії сітківки. Як же уникати настільки небезпечних наслідків для зору? Комп’ютерні окуляри захищають свого власника, або все це міф?

Так, такі окуляри — це дійсно важлива і дуже необхідна ступінь на шляху до здоров’я зору людини, тривалий час (і щодня) спілкується з електронними гаджетами. Окуляри від комп’ютера бувають декількох видів:

  • просто окуляри, лінзи яких мають жовтуватий відтінок (пофарбовані з застосуванням жовтого пігменту);
  • окуляри з лінзами, покритими спеціальним покриттям, яке повністю нейтралізує синє світло;
  • окуляри, що поєднують в собі кілька функцій — окуляри від комп’ютера і окуляри для близi.

Останній варіант прекрасно підходить для тих, хто бажає заощадити на придбанні кількох пар окулярів, поєднавши в одних окулярах дві функції.

Чи захищають окуляри від комп’ютера, думка фахівців

Практично всі офтальмологи дають ствердну відповідь на питання: чи допомагають окуляри від комп’ютера вберегти зір свого господаря? Головне, що слід пам’ятати — ніколи не потрібно економити на якості окулярiв, намагаючись купити найдешевші з них. Звичайно, що, чим дешевше окуляри від комп’ютера, тим менше вони принесуть користі своєму господареві. Ніколи не потрібно економити на своєму зорі і здоров’ї в цілому. Таке ставлення може обернутися проблемами в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1