Вибір окулярів для комп’ютера

Вибір окулярів для комп'ютера

Вибір окулярів для комп’ютера — дуже важливий захід, до якого потрібно поставитися максимально серйозно. Від того, наскільки правильно буде здійснений цей вибір, безпосередньо залежить не тільки те, наскільки комфортно буде працювати з електронними гаджетами, але і здоров’я органів зору. Отже, як же правильно вибрати окуляри для комп’ютера?

Комфорт — це дуже важливо

Одне з основних правил вибору комп’ютерних окулярів (у нашій інтернет-оптиці дуже великий вибір) — це те, щоб вони зручно «сиділи». Тобто, вони не повинні «їздити» по обличчю, перенісся потрібне зручної ширини. Завушники слід підігнати таким чином, щоб вони міцно тримали окуляри на обличчі (потрібно не перестаратися — не можна, щоб тиснули). Для того, щоб окуляри сиділи комфортно, потрібно виміряти ширину від скроні до скроні. Виходячи з цього, вже і купувати окуляри для комп’ютера в «ЛЬВІВ ОПТИКА», або там, де клієнт вирішив купувати такі окуляри.

Наступний критерій вибору — це зір людини. Якщо є короткозорість, оптимальний варіант — покупка окулярів, які так само можна використовувати, як окуляри для близi. Тобто, такі окуляри можуть стати в нагоді, не тільки як окуляри, які допомагають позбутися від синього світла, а й такі, які допоможуть чітко розрізняти предмети на близькій відстані. Можна вибрати окуляри для комп’ютера з діоптріями — це оптимальний варіант, якщо короткозорість досить сильна.

Ну і, звичайно ж, вибір окулярів для комп’ютера слід здійснювати в залежності від того, який варіант підійде — звичайні лінзи, вкриті жовтим пігментом, що усуває вплив синього світла. Або, як варіант, такі окуляри для комп’ютера, лінзи яких покриті спеціальним покриттям, що усуває шкідливий вплив, але не забарвлює лінзи в жовтуватий колір. Правильний вибір окулярів для комп’ютера — справа кожного з тих, кому такі окуляри потрібні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1