Як перевірити окуляри для комп’ютера

Як вибрати окуляри з захистом від кп

Як перевірити окуляри для комп’ютера? Це питання виникає все частіше і частіше, в зв’язку з тим, що електронні гаджети стають все більш поширеними в нашій країні? Сьогодні ми постараємося розповісти, як перевірити правильно окуляри для комп’ютера, і які критерії вибору слід дотримуватися.

Комп’ютерні окуляри, вибираємо якість

Більшість користувачів вибирає спочатку дизайн окулярiв, а вже потім — їх якість. Особливо це твердження вірне в тому випадку, якщо йдеться про представниць прекрасної половини людства. Але такий підхід не є вірним. Перш за все, вибираючи окуляри для захисту від комп’ютера, потрібно звертати увагу на якість, а вже потім — на зовнішній вигляд. Основне завдання окулярiв для комп’ютера — захищати очі від синього кольору, випромінюваного моніторами.

Економити не варто

Коли купуєш окуляри для кп, як ніколи вірна прислів’я — «скупий платить двічі». Не варто економити на комп’ютерних окулярах — це та річ, яка завжди потрібна, і від якої багато в чому залежить гострота зору у людини.

Як перевірити окуляри для комп’ютера правильно?

І, все-таки, як перевірити окуляри для роботи за комп’ютером правильно? Перша візуальна ознака — лінзи таких окулярів повинні мати злегка жовтуватий відтінок.Саме жовтий колір нейтралізує то синє випромінювання в ультракоротких діапазонах, яке шкодить здоров’ю людини, гостроті його зору. Справжні, якісні окуляри від синього спектра повинні мати спеціальне покриття на лінзах.

Один з варіантів — перевірка комп’ютерних окулярiв за допомогою ультрафіолетового лампи. Потрібно надягти окуляри і подивитися на включену ультрафіолетову лампу. Якщо окуляри хороші, світіння матиме не синюватий, а жовтуватий відтінок.

Ну і, звичайно, якщо є час, можна надіти окуляри для роботи за комп’ютером і спробувати попрацювати з електронними гаджетами кілька годин. Якщо очні м’язи не будуть відчуватися тимчасовий дискомфорт, окуляри хороші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1