Як працюють окуляри для комп’ютера

окуляри для компютера

Як працюють окуляри для комп’ютера — актуальне питання, що стосується майже кожної людини.

Сучасній людині вже важко уявити своє життя без комп’ютера, ноутбука, смартфона, або планшета. Існують онлайн заняття для дошкільнят. Школярі та студенти вчаться за допомогою комп’ютера. Величезна кількість людей працюють за комп’ютером.

Все більше підприємств переходять на роботу в он-лайн режимі. Часто після робочого дня за комп’ютером, прийшовши додому, людина знову проводить час за екраном комп’ютера, смартфона, або телевізора.

Після такого тривалого часу за екраном очі дуже страждають. Від сильного навантаження починає боліти голова і очі. З’являється сильний дискомфорт в очах: свербіж, сухість, печіння, сльозотеча, почервоніння та інші неприємні симптоми. Це може привести до комп’ютерного зорового синдрому, спазму акомодації і короткозорості.

Щоб уникнути наслідків і дискомфорту, потрібні окуляри з захистом від шкідливого УФ-випромінювання від екрану.

Зовні ці окуляри нагадують звичайні окуляри. Але у них, все ж, є істотна відмінність. Придивившись, ви повинні побачити зелений, жовтий, синій чи фіолетовий відтінок.

Давайте розберемося як же допомагають окуляри для комп’ютера.

Для чого потрібні окуляри для роботи за комп’ютером

На комп’ютерну лінзу наносять спеціальне захисне покриття, яке фільтрує синій спектр. Лінза затримує і не пропускає шкідливий ультрафіолет і береже очі від мерехтіння.

Окуляри з захистом від комп’ютерного випромінювання усувають відблиски.

Також комп’ютерне покриття має антистатичну оболонку, яка позбавляє скло від намагнічування. В результаті очі захищені від впливу магнітного поля.

Комп’ютерні окуляри необхідні для тих, хто проводить біля комп’ютера, або смартфона більше ніж три години. Якщо у людини швидко втомлюються очі. Якщо у людини виникають симптоми, такі як: швидка перевтома очей, сильна сльозотеча, печіння, почервоніння і сухість очей.

Захисні окуляри допомагають підвищити працездатність. Завдяки цим окулярам очі не перевтомлюються. Також вони зменшують неприємні відчуття під час роботи за екраном вашого пристрою.

Як правильно підібрати комп’ютерні окуляри

Перед вибором комп’ютерних окулярів проконсультуйтеся з окулістом. Ознайомтеся з інформацією про лінзи і їх характеристиками.

Головними характеристиками є:

 

  • модель лінзи і її оптична сила
  • вид і кількість нанесених покриттів на лінзі
  • ступінь тонування скла
  • стиль і форма оправи

 

Комп’ютерні окуляри це необхідний і невід’ємний атрибут сучасної людини.

Ознайомившись з інформацією сподіваємося ви з легкістю зробите правильний вибір і придбаєте свою ідеальну пару захисних окулярів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1