Чим протирати окуляри з полімерними лінзами?

Догляд за окулярами

Для того, щоб окуляри служили довго і якісно, доглядати за ними слід максимально добре і уважно. Дуже важливо робити це правильно. Сьогодні розповімо про те, чим протирати окуляри з полімерними лінзами, які впевнено приходять на зміну оправ, куди вставлені лінзи зі скла. Отже, чим протирати окуляри з полімерними лінзами правильно?

Зараз існує досить велика кількість різних засобів по догляду за лінзами окулярів. Багато провідних, як вітчизняні, так і зарубіжні виробники стурбовані пошуком відповіді на питання: ніж протирати окуляри з полімерними лінзами?

Найбільший злочин — протирати лінзи окулярів, подихавши на них і витерши краєм одягу, рукавом. Це призведе до того, що на лінзах утворюють дрібні тріщини, подряпини і відколи. Підсумок — лінзи швидше виходять з ладу і потребують заміни.

Зараз існує велика кількість різних спреїв і рідин, які допоможуть правильно доглядати за будь-якими лінзами (як пластмасовими, так і скляними). Ці засоби повинні бути у кожної людини, який не тільки носить окуляри для зору, але і користується іншими видами окулярiв (автомобільними, комп’ютерними, сонцезахисними).

Як користуватися засобами для чищення окулярiв з полімерними лінзами?

Ми визначилися з тим, чим протирати окуляри з полімерними лінзами. Тепер розповімо про те, як це правильно робити. Користуватися потрібно паперовими серветками (на крайній випадок), серветками з бавовни або мікрофібри. Алгоритм догляду за полімерними лінзами наступний:

  • капнути засіб на лінзу (одну маленьку краплю);
  • спінити його;
  • змити теплою водою, температура води не вище, ніж 39-40о
  • протерти насухо серветкою з бавовни або мікрофібри.

Тепер ви знаєте, чим протирати окуляри з полімерними лінзами правильно та безпечно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1