Чим відрізняється офісна лінза від прогресивної

офісна лінза

Чим відрізняється офісна лінза від прогресивної — питання, що  хвилює багатьох власників окулярів. Щоб відповісти на нього давайте спочатку розберемося, що таке лінза для офісу, і що являють собою прогресивні окуляри.

Офісні лінзи

Лінза для офісу — це найвдаліший варіант для людини, яка потребує хорошого зору як поблизу, так і на середній відстані.

З назви зрозуміло, що ці окуляри найвдаліший вибір для людини, що працює в офісі. Вони стануть ідеальною альтернативою для тих, хто втомився від постійної заміни окулярів . Завдяки офісній лінзі ви без проблем зможете працювати перед екраном вашого пристрою і працювати з документами.

Різниця офісної лінзи від лінзи для читання в тому, що у неї збільшена область для більш чіткого зору. У неї дві зони з різною оптичною силою. Одна зона призначена для роботи з предметами, що заходяться поблизу, для роботи з документами, книгами і т.д.

Інша зона призначена для середніх відстаней. Підходить для огляду робочої зони, екрану, офісу і т.д.

Своїм зовнішнім виглядом лінза нагадує звичайну. Біфокальна лінза теж має дві зони, але з видимим переходом. В офісних окулярах цей перехід непомітний.

Офісні окуляри — це оправа зі спеціальними лінзами, призначеними для людини, професія якої змушує дивитися на предмети розташовані близько і не дуже далеко (на відстані 2-5 метрів).

Лінза підійде працівникам офісу, лікарям, декораторам, дизайнерам, аккомпаніаторам і т.д.

Офісна лінза має велике поле зору. Завдяки цьому вона є дуже комфортною. Частіше за все, до неї не треба звикати.

Прогресивні лінзи

Прогресивна лінза необхідна людині у якої в використанні відразу кілька пар окулярів. Для того щоб почитати людина одягає одні окуляри, потім міняє їх на Людині щоб почитати потрібно надягати одні окуляри, потім міняти їх на ті, в яких вона працює за комп’ютером.

З настанням вікової далекозорості у людини з’являється потреба в третій парі окулярів, щоб бачити предмети, що розташовані далеко.

Завдяки спеціальній прогресивній лінзі, вам більше не потрібно міняти весь час окуляри, досить придбати одні прогресивні. Такі окуляри зовнішнім виглядом такі ж як звичайні.

У прогресивних окулярах три зони:

 

  • Область, яка розрахована для зору вдалину. Перевівши свій погляд в верхню частину лінзи, ви зможете бачити предмети, які розташовані далеко від вас.
  • Область проміжна. Це проміжок на лінзі, що переходить від дальньої області до ближньої.
  • Область, яка розрахована для зору поблизу. Перевівши свій погляд вниз, ви зможете бачити предемети, що знаходяться поблизу вас.

 

За допомогою прогресивних окулярів ви можете чітко бачити об’єкти на різних відстанях, не змінюючи окуляри. Одягнувши одні окуляри, ви без проблем можете працювати з документами, або комп’ютером, ходити в кіно, або спілкуватися з друзями.

Величезною перевагою прогресивної лінзи є те, що вона не має відчутної межі переходу. Коли ви переводите погляд від предмета поблизу на дальній предмет, у вас не виникне дискомфорту. Наприклад, у біфокальній і тріфокальній лінзі є відчутний перехід, який часто викликає сильний дискомфорт.

 

  • Лінза виготовляється з різних матеріалів: скло, пластик, полікарбонат.
  • Лінза може бути асферичною, фотохромною, витонченою і т.д.

 

До прогресивної лінзи потрібно звикнути. В середньому період адаптації триває до двох тижнів.

Чим відрізняється офісна лінза від прогресивної

  • Офісна лінза є одним із видів прогресивної лінзи.
  • Основна відмінність офісної лінзи від прогресивної — лінза призначена для середніх і близьких дистанцій.
  • Офісні окуляри мають плавний перехід від однієї області в іншу. Також у лінзи більш широкий огляд для зору поблизу і на середні дистанції. Для далі лінза не підходить.
  • Офісні окуляри підійдуть тим, кому необхідно чіткий, більш широкий і комфортний зір на близьких дистанціях. Прогресивні окуляри не володіють такими властивостями.

 

Окуляри для офісу не замінюють прогресивні окуляри і навпаки. Це окуляри, які допоможуть зробити ваш зір максимально комфортним. Вони підвищать вашу продуктивність і комфорт вашого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1