Лінзи з підтримкою акомодації

лінзи для підтримки аккомодації

Лінзи з підтримкою акомодаціїце лінзи, які знижують втому очей. Призначені такі лінзи для людей віком від 20 до 40 років, які багато часу проводять за читанням, або за екраном комп’ютера, смартфона, планшета та інших пристроїв.

Щоб розібратися в тому, що таке окуляри з підтримкою акомодації, потрібно розуміти, що таке акомодація ока.

Що таке акомодація ока?

Акомодація ока — це вміння очей добре бачити на будь-якій дистанції.

Щоб людина добре бачила предмети розташовані поблизу, очні м’язи, напружуючись, змінюють кривизну кришталика. В результаті кришталик змінює оптичну силу.

Якщо очі людини довго зосереджені на близько розташованих об’єктах, очні м’язи сильно напружуються.

Часто людина, яка подовгу працює з документами, або за комп’ютером скаржиться на головні і очні болі. У неї починають швидко втомлюватися очі, з’являється свербіж, почервоніння, печіння очей та інші неприємні симптоми.

Якщо у вас з’явилися ці симптоми зверніться до лікаря. Всі ці симптоми можуть сигналізувати про наявність очного захворювання. Але, як показує практика, у людини, скоріше за все — синдром комп’ютерного зору. І лікар призначить вам спеціальні лінзи для розвантаження акомодації.

Що таке лінзи для підтримки акомодації?

Лінзу складають дві частини:

  1. Нижня частина лінзи «плюсова». Призначена для зору поблизу. Розвантажує очі і знімає з них напруження. Забезпечує хороше фокусування на об’єктах, які знаходяться біля людини.
  2. Верхня частина призначена для комфортного зору на далеких відстанях.

Лінза для підтримки акомодації сконструйована таким чином, що у неї є незначна різниця в оптичній силі. Ця різниця знаходиться посередині лінзи, в проміжку між нижньою і верхньою частиною.

Різниця є стандартною для всіх ступенів короткозорості, або далекозорості.

Своїм зовнішнім виглядом лінза нічим не відрізняється від стандартної. Завдяки цьому таку лінзу можна встановити в будь-яку оправу.

Носити окуляри для розвантаження акомодації, за згодою лікаря, можна постійно.

Для людини у віці після 40 років окуляри для підтримки акомодації не підійдуть.

З появою вікової далекозорості людині необхідно не просто підтримувати зір. Їй необхідна повноцінна корекція окулярами з прогресивними лінзами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1