Що таке мультіфокуснi лінзи?

мультіфокуснi лінзи

Сьогодні в новій статті нашого блогу розберемо питання, що таке мультіфокуснi лінзи, в чому їхня відмінність від звичайних лінз, які так само можна придбати в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА». Отже, що таке мультіфокусна лінза для окулярів?

Мультіфокуснi лінзи розроблені для того, щоб успішно боротися з явищами вікової далекозорості (пресбіопії), яка виникає у більшості людей, навіть якi мають хороший зір, з віком. пресбіопія виникає тому, що кришталик людина втрачає здатність розтягуватися (м’язи, що відповідають за це, з часом атрофуються). Стає все складніше читати і бачити предмети на невеликій відстані.

Саме для боротьби з віковою пресбіопіею і були розроблені мультіфокусная лінзи. У чому ж їх особливості?

Відмінність мультифокальних лінз від звичайних однофокальних

Мультифокальні лінзи відрізняються від звичайних лінз тим, що вони допомагають добре бачити, не тільки поблизу, але і на далекі відстані. Оптичні спектри, представлені в цих лінзах, однаково добре працюють в двох площинах. Звичайні окуляри для зору такою функцією не мають.

Мультифокальні лінзи можна розділити на три основні підвиди:

  • біфокальні — через нижню частину лінзи людина дивиться поблизу, через верхню — вдалину;
  • прогресивні — зони ближнього і далекого зору розташовані зонально, прогресуючи.
  • асферичнi — мультіфокуснi лінзи, які переломлюються, здатність змінюється від центру, до краю лінзи.

Тільки досвідчений лікар-офтальмолог зможе допомогти підібрати саме ті мультіфокуснi лінзи, які зможуть допомогти людині тоді, коли виникнуть явища вікової далекозорості. Займатися самолікуванням не варто, ні в якому разі. Тепер ви, шановні читачі, знаєте, що таке мультіфокуснi лінзи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1