Фотохромні окуляри, що це таке?

фотохромні окуляри що це

Сьогодні розповімо про те, що таке с окуляри, і в чому полягають переваги їх використання. Яким чином такі лінзи можуть бути корисними для зору людини? Адже перш, ніж купити фотохромні окуляри, потрібно знати, для чого це робити.

Навіть ті, хто не знає, що таке фотохромні лінзи (купити їх недорого, можна в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВОПТИКА»), хоча б раз в житті стикалися з таким визначенням, як окуляри-хамелеони. Лінзи виготовлені таким способом, щоб міняти пропускну здатність світла, на відміну того, наскільки яскравим є освітлення. Фотохромниє окуляри дозволяють очам людини адаптуватися до яскравого сонячного світла, роблять сприйняття зображення більш комфортним.

У чому переваги фотохромних окулярiв?

Принцип роботи таких лінз полягає в тому, що вони мають можливість освітлюватися або затемнюватися в залежності від того, наскільки яскраве освітлення на вулиці або в приміщенні. Завдяки цьому, фотохромні лінзи дозволяють побачити об’єкт максимально чітко. плюс фотохромних окулярiв в тому, що за доступну вартість (якщо замовляти в нашій інтернет-оптиці), клієнт отримує і прозорі, і затемнені лінзи одночасно. Крім цього, такі окуляри позитивно впливають на зір, що робить їх такими, які необхідні людям зі слабким зором.

Основні моделі фотохромних окулярiв

Модель фотохромних окулярiв залежить не тільки від того, в яку оправу вставлені лінзи, але і від того, який колір ці лінзи мають:

  • коричневий;
  • сірий;
  • зелений.

Так само, купити фотохромні окуляри в компанії «ЛЬВІВ-ОПТИКА» можна, виходячи зі ступеня затемнення лінзи:

  • слабке затемнення, яке найчастіше використовується в окулярах, призначених для жінок — 10-55%;
  • середні показники затемнення — від 15 до 65%;
  • фотохромні лінзи, які встановлюють в окуляри для людей зі слабким зором, або великим ступенем чутливості до сонячного світла — 30-85%.

Будь-які фотохромні окуляри можна купити в інтернет-оптиці «ОПТИКАЛЬВІВ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1