Як позбутися від подряпин на лінзах окулярів

подряпини на окулярах

Навіть при дбайливому поводженні з окулярами не можна передбачити всі нюанси. Тому і у відповідальних власників трапляються неприємності: окуляри випадають з футляра або недбало кладуться на стіл в поспіху, і на лінзах з’являються подряпини. Це не тільки псує вигляд окулярiв, а й шкодить вашому зору. Як позбутися від подряпин на лінзах окулярів?

Дрібні подряпини на окулярах, пробують прибрати за допомогою різних побутових засобів, зовсім не призначених для догляду за оптикою. Подряпини, тобто, по суті, дрібні «ями» на лінзах, при цьому як би намагаються заповнити пастоподібною речовиною. Однак подібні методи можуть зовсім зіпсувати лінзи.

В інтернеті часто можна зустріти поради, як прибрати подряпини на окулярах з покриттям і без, з тонуванням або поляризацією. Відзначимо, що всі спроби боротьби з подряпинами на окулярах з покриттям в підсумку призводять до їх помутніння. Так що, даний спосіб не є відповіддю на питання, як позбутися від подряпин на лінзах окулярів.

Найпоширеніший спосіб позбавлення від подряпин — це використання зубної пасти. Вказують, що важливо, щоб вона була без якихось додаткових добавок. Для початку потрібно очистити лінзи спеціальним засобом по догляду за окулярами і протерти їх серветкою з мікрофібри. Потім натерти окуляри зубною пастою і змити її водою і знову протерти лінзи.

Таким же чином натирають окуляри содою, в неї потрібно додати води, щоб вийшла густа паста, натерти лінзи, потім змити пасту водою і протерти окуляри.

Позбутися від подряпин деяким допомогли дитячий шампунь, білий оцет і засіб для миття посуду, змішане з лимонним очищувачем для скла. Їх використовують так само як пасти. Це не вичерпний список «Лайфхак» по боротьбі з подряпинами на лінзах. Полірування лінз окулярів від подряпин іноді навіть проводиться з використанням автомобільного воску. Прибрати подряпини на сонцезахисних окулярах радять тими ж самими способами. Для потрібного ефекту, полірувати лінзи радять кілька разів, незважаючи на те, що вони можуть помутніти після подібних експериментів.

Спроби прибрати подряпини на склі окулярів за допомогою домашніх засобів, швидше за все, приведуть до того, що окуляри просто прийдуть в непридатність. Тому, якщо на окулярах з’явилися подряпини, найкраще просто звернутися до фахівців і замінити лінзи на нові. Тепер ви знаєте, як позбутися від подряпин на лінзах окулярів. Наша інтернет-оптика «ЛЬВІВ-ОПТИКА» готова допомогти завжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1