Контактні лінзи, чому виходять з ладу?

чому виходять з ладу МКЛ (м'які контактні лінзи)

У минулій статті ми розповіли про те, який термін експлуатації мають ті чи інші види м’яких контактних лінз. Сьогодні ж хотілося б розповісти про те, що може не тільки різко зменшити період використання, а й взагалі — зробити МКЛ непридатними для вживання. Як і за окулярами для зору, за м’якими контактними лінзами потрібен дбайливий догляд. Але, що ж може різко погіршити експлуатаційні характеристики лінз, привести їх у непридатність?

Що не можна робити, якщо ти носиш МКЛ?

Щоб не викинути м’які контактні лінзи раніше часу, не замінивши їх (зневірившись в МКЛ) на окуляри для зору, необхідно запам’ятати все те, що призводить до їх виходу з ладу:

  • якщо за контактними лінзами неправильно доглядати, термін їх служби різко знижується;
  • не можна носити контактні лінзи при деяких хворобах очей (наприклад — кон’юнктивіт і ячмінь);
  • якщо офтальмолог виписав лікувальні краплі, замовляти їх потрібно тільки в тому випадку, якщо пацієнт попередньо зняв контактні лінзи;
  • тривале перебування в приміщеннях з сухим або кондиціонованим повітрям, строго протипоказано.

Відносно останнього пункту. Якщо людина змушена працювати в умовах офісного приміщення, потрібно кожні 45-50 хвилин виходити з нього, хоча б хвилин на 5-10, щоб зберегти МКЛ, як можна довше. Всі перераховані вище фактори призводять до того, що м’які контактні лінзи, незалежно від свого типу, зношуються досить швидко, і не служать той термін, для якого спочатку призначені.

М’які контактні лінзи нового покоління — дуже зручні, до них легко звикнути і для очей людини, якщо носити їх правильно, дотримуватися інструкції, вони абсолютно нешкідливі. Звичайно, якщо є бажання, МКЛ завжди можна замінити окулярами для зору, купити які в Львові, Харкові, Ужгороді, Києві, інших містах України, можна в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1