Купити окуляри для читання, як правильно вибрати оптичну потужність лінз?

Купити окуляри для читання
З роками кожен з нас починає помічати, що його зiр стає гіршим. Все важче читати дрібні написи, шрифт в книгах. Значить, пора задуматися про те, щоб купити окуляри для читання (зробити це можна в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВ ОПТИКА»). Але як же правильно вибрати оптичну силу лінз окулярів для читання? Давайте розберемося.
У нашій інтернет-оптиці можна купити окуляри для читання будь-якої потужності, але для того, щоб правильно їх вибрати, слід звернутися за допомогою до досвідченого офтальмолога. Як ми вже писали в одній зі статей, окуляри слід підбирати, виходячи з індивідуальних параметрів людини, а не купувати готові, в поїздці або будь-який торговельній крамниці. Таким чином, зору можна тільки нашкодити.

Як правильно підібрати окуляри для читання?

Їх підбирають, використовуючи для цього спеціальну таблицю. На відміну від таблиці, яка використовується для підбору окулярів удалину, в тій, яка для окулярів для читання, використовуються тексти різного розміру. Щоб правильно визначити оптичну потужність лінз, потрібно комфортно читати тексти, з відстані 30-35 сантиметрів. Той розмір тексту, який буде добре видно з цієї відстані (найдрібніший), і дозволить правильно вибрати окуляри для читання.
Щоб правильно підібрати такі окуляри, необхідно спочатку перевірити зір на одне око, а потім — на друге. Досвідчений оптометрист знає, як правильно підібрати окуляри. Найкраще підбирати такі, які будуть трохи слабше оптимальних. Це благотворно впливає на здоров’я очей людини.
Оптимальний варіант — купити окуляри для читання на замовлення, в яких будуть враховані всі особливості зору пацієнта. Якщо ж зупинити свій вибір на готових, то слід вибирати продукцію відомих фірм, а не купувати з рук, в лотках і кіосках. До свого зору потрібно ставитися дбайливо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1