Лінзи для сонцезахисних окулярів, які повинні бути?

лінзи для сонцезахисних окулярів

Основним функціональним елементом абсолютно будь-яких сонячних окулярів є лінзи. У більшості сучасних моделей вони виготовляються з полікарбонатних і акрилових полімерів, проте як і раніше популярними залишаються і скляні лінзи для сонцезахисних окулярів, що відрізняються високим поглинанням.

Фотохромниє лінзи для сонцезахисних окулярів

Найбільшою популярністю фотохромні лінзи користуються серед тих, хто з яких-небудь причин змушений носити окуляри постійно. У матеріалі, з якого вони виготовляються, присутні молекули спеціального фотохром речовини, за рахунок яких на світлі лінзи затемняются, а в умовах комфортної або низької освітленості стають прозорими. Важливо пам’ятати, що фотохромні лінзи для сонцезахисних окулярів не тільки захищають окуляри від шкідливого сонячного випромінювання, але і коригують зір — тобто покращують його до максимально можливої гостроти.

Поляризаційні окуляри

Сонцезахисні окуляри з поляризаційними лінзами затребувані головним чином у любителів риболовлі та відпочинку на воді. Вони являють собою багатошарову конструкцію, в якій між шарами пластику поміщена спеціальна поляризаційна плівка, яка б знизила інтенсивність сонячних відблисків на різних відображаючих поверхнях. Спотворення картинки при цьому не відбувається — навпаки, сонячні окуляри з поляризаційними лінзами відрізняє високий контраст одержуваного зображення, за рахунок чого вони можуть використовуватися не тільки на відпочинку, але і, наприклад, при водінні автомобіля.

Звичайні сонцезахисні окуляри

Звичайні сонцезахисні окуляри в абсолютній більшості випадків є не тільки практичним і функціональним елементом туалету, але і модним аксесуаром, якi вигідно підкреслюють загальний образ. В даний час у продажу можна зустріти вироби найрізноманітніших відтінків, особливою популярністю серед яких в цьому році користуються кораловий, мідний і аквамарин. Однак слід пам’ятати, що використання надмірно темних лінз для окулярів може привести до стомлення очей, що в кінцевому підсумку також негативним чином позначиться на зорі. Лінзи для сонцезахисних окулярів слід вибирати уважно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1