Окуляри-хамелеони, фотохромні, що це таке?

окуляри із фотохромним ефектом

Окуляри-хамелеони є одним з тих типів окулярiв, лінзи в яких не тільки допомагають створити найкомфортніші для очей умови, незважаючи на яскравість освітлення в приміщенні або на вулиці, але, і запропоновані людям зі слабким зором. Чому саме так?

Купити окуляри хамелеони людям зі слабким зором, правильне рішення?

Один з моментів, супутніх короткозорості, є втрата можливості зіниці до акомодації (звуження або розширення, залежно від ступеня освітлення). Звичайно, про повну втрату мова не йде, але така здатність знижується досить сильно. Окуляри-хамелеони, купити які можна в Львові, Дніпрі, Харкові, Ужгороді та інших містах України, якщо скористатися послугами нашої компанії «ЛЬВІВ ОПТИКА», істотно полегшують ситуацію, дозволяють розглядати предмети, як можна більше чітко.

З чого роблять лінзи для окулярів-хамелеонів?

В даний час, лінзи для окулярів хамелеонів роблять, або зі скла, або з пластика. Якщо при виготовленні лінз зі скла використовується одна технологія — фотохром додається в розплавлене скло на стадії виготовлення лінз, коли мова йде про пластикові лінзи для окулярів цього типу, існує цілих три технології:

  • технологія об’ємного фарбування, коли фотохромні елементи розподіляються по всій масі розплавленого пластику, з якого формують лінзи;
  • просочення лінз фотохроми на глибину, яка визначається технологією;
  • технологія, згідно з якою, на пластик наносять фотохромні елементи, які і виконують свою функцію.

У нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВОПТИКА» можна купити окуляри хамелеони за доступною ціною. Незважаючи на те, що вартість окулярiв цього типу доступна, ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, що гарантують якість своєї продукції (оправ і лінз).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1