Окуляри для роботи за комп’ютером: примха чи необхідність?

Окуляри для роботи за комп'ютером

Окуляри та лінзи для роботи за комп’ютером

Середньостатистичний українець щодня проводить перед екраном 10 годин 35 хвилин. Екран смартфона — перше, що більшість з нас бачать при пробудженні, і останнє, перш ніж лягти спати.

Протягом дня погляд постійно переключається: з екрану комп’ютера на смартфон, потім на телевізор, з нього — на планшет. Ви напевно помічали, що до кінця дня очі відчувають дискомфорт, а погляд ніби затуманений. Для цих неприємних відчуттів навіть є спеціальна назва: комп’ютерний зоровий синдром.

Важливо пам’ятати, що симптоми на зразок головного болю, втоми — це не просто тимчасовий дискомфорт. Якщо очі знаходяться в постійній напрузі, з часом зір може погіршитися, а ризик розвитку короткозорості збільшиться — така ціна постійного перебування онлайн. Якщо скоротити кількість годин перед комп’ютером, планшетом і телевізором — варіант не для вас, то корисно обзавестися спеціальними окулярами з лінзами Blue Cut.

Замовити лінзи BLUE CUT

Навіщо вони потрібні?

Перш за все окуляри для роботи за комп’ютером захищають очі від впливу відблисків, підвищують контрастність і знімають напругу. Також вони роблять картинку більш чіткою і легкою для сприйняття.

Як вони працюють?

В окулярах для роботи за комп’ютером головне — це покриття, а не їх форма і товщина лінзи. Перш за все вони повинні захищати від відблисків. Подразнюючі очі мерехтіння виходить не тільки від монітора, але і, наприклад, від вікон і  предметів. Спеціальний захисний шар з прояснюючим шарами знижує вираженість відблисків і розслабляє очі .

У якісних лінзах також використовується фільтр блю кат — він затримує шкідливий для зору синє світло від моніторів, комп’ютерів та інших девайсів, але безперешкодно пропускає інші промені. До речі, саме блакитне світло — причина перевтоми і зниження чіткості зображення, так як потрапляючи на сітківку, він пригнічує інші кольори.

Як підібрати?

Для покупки цього корисного аксесуара не потрібні особливі показання. Дискомфорт і втома очей — вже вагома причина. Але перш ніж відправлятися в магазин оптики, проконсультуйтеся з офтальмологом. Він допоможе вибрати відповідну пару. Якщо у вас вже є проблеми із зором, можна знайти противідблискуючі варіанти з корекцією.

І не варто забувати про універсальні рекомендації для тих, хто проводить багато часу за комп’ютером: бажано сидіти не ближче ніж в 50 сантиметрах від монітора, а кожні дві години робити п’ятнадцятихвилинну перерву. Щоб змінити фокус, можна пройтися по офісу, поговорити з колегами.

Замовити лінзи BLUE CUT

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1