Що таке UV 400 захист на окулярах?

Захист від ультрафіолету uv-400

Питання про те, що таке UV 400 захист на окулярах, задають не так часто. Тим часом, цей захист дозволяє нівелювати ті небезпечні для зору людини промені, які проектує на Землю наше сонце. Більшість ультрафіолетових променів блокується озоновим шаром планети, але деяка частина їх, все-таки, проходить і завдає шкоди зору людини.

Людина накопичує за своє життя на своїй сітківці достатньо велику кількість такого випромінювання, що призводить до виникнення очних захворювань. Захист — сонцезахисні темні окуляри, які покликані забирати шкідливе випромінювання, не давати йому завдавати шкоди очам.

Але проблема полягає в тому, що сонцезахисні окуляри зі звичайними темними лінзами, не тільки не корисні, але й шкідливі. Проблема полягає в тому, що темні лінзи пропускають менше світла, зіниця розширюється. Підсумок — більше шкідливого ультрафіолетового випромінювання потрапляє на сітківку, можливий її опік.

Отже, що таке UV 400 захист на окулярах, в чому полягає її суть? Все досить просто і легко пояснити.

Позначка UV 400 говорить про те, що на лінзи нанесено спеціальне захисне покриття від ультрафіолетових променів. При цьому потрібно пам’ятати, що колір лінзи ролі не грає, вони можуть бути звичайними, прозорими, але з захистом ступеня UV 400. Цифра «400» свідчить про те, що довжина хвилі, від якої захищає покриття, досягає 400 нанометрів — захист повноцінна. Якщо така цифра менше, ступінь захисту сітківки від УФ-випромінювання, що не досить сильна.

У лінзах з захистом UV 400 найбільше потребують діти, оскільки їх органи зору ще не сформовані до кінця, і випромінювання може завдати великої шкоди.

Сподіваємося, що тепер ви знаєте, що таке UV 400 захист на окулярах, і чим вона корисна для органів зору людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1