Біфокальні лінзи для окулярів — вчорашній день в корекції зору

Біфокальні окуляри з двома зонами бачення
Погіршився зір? Доводиться користуватися декількома парами окулярів? Забудьте про ці незручності. Зверніться в інтернет-магазин «Львів оптика» і ми допоможемо знайти для вас найкраще рішення.

Що таке біфокальні окуляри?

Зазвичай після 40 років у здорової людини починається поступове погіршення зору і з’являється вікова далекозорість (пресбіопія). Для виправлення цього дефекту зору застосовуються окуляри з корригирующими подвійними лінзами, які називаються біфокальними. Біфокальні окуляри мають дві зони бачення, відокремлені один від одного: верхня – для зору вдалину, а нижня – для близу. Біфокальні лінзи призначені для комфортного бачення об’єктів на далеких і близьких відстанях. При цьому відсутня необхідність купувати кілька пар окулярів. Можливість читати, переглядати документи і одночасно дивитися телевізор реалізована в одному оптичному приладі. Залежно від розв’язуваних завдань біфокальні лінзи мають різний розмір сегментів для бачення на близькій відстані. Наприклад, для занять, де необхідні висока концентрація і зорова напруга (вишивання, читання, гра на музичних інструментах) використовуються оптичні елементи з більшою зоною бачення.

Переваги та недоліки біфокальних лінз

На сьогоднішній день біфокальні лінзи подібного роду вже втратили свою актуальність. Їх єдиний плюс –  об’єднання в одній оправі для окулярів для короткозорості і далекозорості. Але є і істотний мінус. У зв’язку з тим, що лінія розділу між оптичними зонами різка, зміна рефракції відбувається стрибкоподібно при перекладі погляду з близького предмета на дальній. Це викликає певний дискомфорт у користувача і необхідність звикання до окулярів. З появою нового покоління мультифокальних, прогресивних лінз значно розширилися можливості корекції зору. Такі оптичні елементи зовні нічим не відрізняються від звичайних. Перехід між зонами бачення у них плавний, без різко окресленого кордону. Як наслідок, око не втомлюється, а зображення об’єкта відповідає зоровому сприйняттю здорової людини. Якщо окуліст виписав вам рецепт на біфокальні окуляри, можете замовити їх виготовлення в інтернет-магазині «Оптика-Львів». Телефонуйте за номером: (068) 492-73-08.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1