Для чого потрібні коригуючі окуляри

коригувальні окуляри

Для чого потрібні коригуючі окуляри відповідей на це питання багато. Дуже велика кількість людей страждає від поганого зору, пов’язаного з очними захворюваннями і патологіями.

Корекція залежить від певних порушень зору, що хвилюють людину. Найпоширенішими є: міопія, гіперметропія, астигматизм, пресбіопія.

Потрібно розуміти всю важливість коригуючих окулярів і що вони собою являють.

Окуляри для корекції зору, це як?

Окуляри для корекції  це оправа,в яку встановлено лінзи для корекції зору. Основною функцією окулярів є корекція очних захворювань. Найчастішими порушеннями зору є міопія, гіперметропія, астигматизм і пресбіопія.

Крім вище перерахованих захворювань, окуляри потрібні людині з наявністю косоокості, анізейконії та іншими порушеннями очей. Окуляри використовують і для того, щоб захистити свої очі від шкідливих сонячних променів і від випромінювання від електроприладів.

Оправа складається з моста, заушників, рамки, носоупорів і шарнірів. У оправу встановлюються спеціальні коригуючі лінзи. Оптична сила лінзи підбирається лікарем індивідуально, з урахуванням всіх особливостей ваших очей.

Що таке коригуючі окуляри?

Основною функцією окулярів для корекції є допомога людині чітко і комфортно бачити при наявності рефракційних відхилень очей.

Основною причиною необхідності окулярів є те, що промінь від світла не в тому місці фокусується. У здоровому оці світловий промінь повинен збиратися на сітківці. Якщо є відхилення, промінь потрапляє перед нею, або ж за нею.

Комп’ютерні окуляри не вважаються звичайними окулярами для корекції зору. Їх основним завданням є захищати очі від шкідливого синього спектра, випромінюваного від екранів.

Але останнім часом з’явилися спеціальні коригуючі лінзи з захистом від комп’ютерного випромінювання.

Самі по собі сонцезахисні окуляри теж не є засобом корекції зору. Вони захищають очі від шкідливого впливу сонячних променів. Але, з недавніх пір, з’явилися сонцезахисні окуляри з корекцією зору.

Зараз існує величезний вибір різних окулярів та лінз. Існують окуляри з діоптріями і без. Перед покупкою окулярів, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Тільки лікар може підібрати відповідні вам окуляри, які будуть приносити результат.

Коригувальні окуляри є фільтром, який заломлює промені світла і напраляє їх у необхідне місце на стіківці ока.

При корекції короткозорості використовують лінзи, які розсіюють світлові промені і зміщують фокус на сітчасту оболонку ока. При корекції міопії лінза повинна бути увігнутою.

При корекції гіперметропії заломлююча сила ока не велика і очне яблуко не великого розміру. Тому промені світла збираються не на сітківці, а за нею. Коригувати цю проблему потрібно за допомогою спеціальної збиральної лінзи. Така лінза має опуклу форму.

При корекції астигматизму потрібні спеціально підібрані окуляри. Астигматизм з’являється через те, що рогівка, або кришталик зазнали змін. Людині потрібні окуляри з циліндрами це лінза у якій різна заломлююча сила.

Переваги сучасних коригуючих окулярів

 

  • Окуляри легкі і комфортні. Матеріали з яких виготовляють окуляри практично невагомі, тому в них дуже зручно.
  • У окулярів гарний дизайн. Існують окуляри на будь-який смак. Можна підібрати окуляри під будь-який наряд і образ. Окуляри почали носити для іміджу, надаючи образу ефектності.
  • Окуляри безпечні для очей. Зараз встановлюють в оправу не скляні, а якісні пластикові лінзи. Тому ви можете не переживати, що вони можуть розбитися і пошкодити око.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1