Окуляри, що блокують синій спектр

Окуляри блокуючі синій спектр світла

Щоб купити окуляри, які блокують синій спектр колірної гами усвідомлено, необхідно спочатку з’ясувати, чим вони можуть бути корисні для зору людини. Саме цій темі ми і присвятимо нову статтю в блозі інтернет-оптики «ОПТИКА ЛЬВІВ».

Дуже багато з нас проводять багато часу, сидячи за комп’ютером. Саме монітор комп’ютера вважається тим джерелом шкідливого синього світла, який максимально руйнівно впливає на зір людини. Як кажуть лікарі, вплив синього спектра світла на сітківку (УФ 420-промені) саме згубний. Тривале перебування за комп’ютером викликає також дегенеративні зміни в сітківці, як і у людей похилого віку. Підсумок — дистрофія сітківки, різке падіння зору у людини.

Крім цього, шкідливий вплив синього світла полягає в тому, що у людини збиваються його внутрішній годинник, відбувається перекручування біологічних ритмів. Підсумок, у людей, які довго сидять за комп’ютером щодня, або користуються іншими електронними гаджетами, виникає таке явище, як хронічне безсоння.

Всі ці неприємності можна уникнути в тому випадку, якщо використовувати окуляри, які блокують синє світло (комп’ютерні окуляри). У лінз таких окулярів є спеціальне покриття, яке перетворює синє світло в жовтий, який повністю безпечний для органів зору людини.

Не варто думати, що окуляри, які блокує синє світло колірної гамма, підходять тільки для роботи з комп’ютерами, планшетами та іншими гаджетами. Багато моделей з тих, які представлені в нашій інтернет-оптиці, прекрасно підходять і для постійного носіння.

Купити окуляри, які блокують синій спектр світла сьогодні — подбати про свій зір, на довгі роки свого подальшого життя. Наша інтернет-оптика завжди на сторожі вашого здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1