Виготовлення окулярів за рецептом

Виготовлення окулярів за рецептом

Замовити окуляри за рецептом онлайн

Сьогодні наше життя стало динамічніше, ніж раніше. З метою економії свого часу багато хто воліє робити покупки, не виходячи з дому. Ще 10-15 років тому про це можна було тільки мріяти, а сьогодні – це вже реальність. Таку можливість надають віртуальні магазини, створені в глобальній мережі.

З кожним днем ​​збільшується перелік товарів і послуг, які стають доступними для придбання. Одне з таких пропозицій інтернет-магазину «Львів оптика» – виготовлення окулярів за рецептом з урахуванням побажань клієнтів. Його сертифікована лабораторія виконує всі види робіт, пов’язані з підбором і установкою оптичних лінз.

Що потрібно для виготовлення окулярів на замовлення

Для початку клієнт попередньо відвідує лікаря-окуліста, щоб визначити нинішній стан зору і отримати вхідні дані для його коригування. Це обов’язкова умова правильного підбору лінз при виготовленні окулярів з діоптріями, і як наслідок, комфортного самопочуття користувача. Далі після ознайомлення з асортиментом магазину він вибирає собі вподобану оправу, і отримує можливість замовити окуляри за рецептом онлайн з урахуванням рекомендацій професійних консультантів. Безкоштовна консультація по телефону: (068)492-73-08 показати

Замовник окулярів може не сумніватися в підсумковому результаті, оскільки в основі використовуваного обладнання лежать інтелектуальні технології. Вони дозволяють обробляти лінзи складних конфігурацій з різних матеріалів із збереженням гарантій від виробника 1 рік.

На відміну від звичайного салону оптики інтернет-магазин пропонує розширений вибір оправ для виготовлення медичних окулярів для клієнта, так як асортимент каталогу оптики може налічувати тисячі найменувань оптичної продукції. Наявність всіх компонентів замовлення в майстерні оптики дозволяє виконати його протягом робочого дня. При необхідності поставки складних рецептурних лінз для окулярів з Європи цей період збільшується до 3-х тижнів.

Оплата готового замовлення здійснюється в електронному вигляді з використанням різних платіжних систем, що дозволяє клієнту оформити і отримати окуляри незалежно від свого місцезнаходження.
Якщо вам необхідно виготовити окуляри за рецептом в максимально короткі терміни, краще за все звернутися в професійний інтернет-магазин Медоптіка Україна. В цьому випадку ви отримаєте замовлення з усіма гарантіями виробника і з доставкою додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1