Як лікувати кон’юнктивіт

конюнктивіт

Одним з тих очних захворювань, яким перехворіла, хоча б один раз в житті, будь-яка людина, є кон’юнктивіт — запалення кон’юнктиви (прозорої оболонки, яка покриває очне яблуко). У кон’юнктиві знаходяться невеликі кровоносні судини, що і зумовлює почервоніння очного яблука тоді, коли розвивається вищевказане захворювання.

Насправді, якщо підійти до цього питання серйозно і лікувати кон’юнктивіт, ніякої небезпеки для здоров’я людини, дана хвороба не представляє. Але, якщо запустити кон’юнктивіт, можуть виникнути проблеми із зором.

Отже, як же лікувати кон’юнктивіт?

Спосіб лікування кон’юнктивіту залежить від того, яку природу має захворювання. Лікарі радять поступати таким чином:

  • вірусний кон’юнктивіт — виникає при застуді, не вимагає особливого лікування, потрібно просто промивати очі дезінфікуючими рідинами і лікувати основне захворювання;
  • бактеріальний кон’юнктивіт — виписують очні краплі з антибіотиками;
  • алергічний кон’юнктивіт — добре лікується антигістамінними препаратами;
  • дратівливий кон’юнктивіт — потрібно прибрати джерело роздратування, і хвороба пройде сама по собі.

 

Головне, що слід пам’ятати — це те, що при виникненні кон’юнктивіту, не можна затягувати з візитом до офтальмолога. Потрібно визначити причину хвороби, перевірити стан хворого ока. Так само потрібно знати, що розвиток кон’юнктивіту супроводжується неприємними відчуттями. Захворіле око постійно хочеться почухати, але робити це не можна, оскільки можна не тільки ще більше заразити око, але і перенести інфекцію на інше око.

Тепер ви, шановні читачі, знаєте, що таке кон’юнктивіт, і як його лікувати. У нашому блозі інтернет-оптики «ЛЬВІВ ОПТИКА» публікуємо тільки саму перевірену й актуальну інформацію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1