Як швидко зняти запалення з очей

запалення очей

У житті бувають такі ситуації, коли з якої-небудь причини виникає запалення очного яблука, що виражається в його почервонінні. Причин може бути безліч (про основні з них ми розповімо нижче). Сьогодні ми розповімо, як швидко зняти запалення з очей в домашніх умовах.

Від чого може виникає запалення очей?

Причин того, що виникає запалення, може бути дуже багато. Ось лише деякі (найосновніші з них):

  • в очі потрапив сигаретний дим, вітер заніс частинки пилу або бруду;
  • людина тривалий час перебувала за монітором комп’ютера, працювала з електронними гаджетами;
  • блефарит;
  • розвивається запальне захворювання кон’юнктиви — кон’юнктивіт;
  • надмірне вживання алкоголю або тютюнових виробів;
  • неправильне носіння контактних лінз, догляд за ними.

Звичайно, ситуацій, в результат яких може виникнути запалення очей, набагато більше, ми перерахували тільки найосновніші.

Як можна швидко зняти запалення з очей?

Найкраще — не допускати виникнення такої ситуації, коли очі запаляться. Профілактику ніхто і ніколи не відміняв. Але, якщо почервоніння очей вже є, потрібно промити очі прохолодною водою (руки повинні бути чистими). Хороший спосіб — це примочки і компреси з холодною водою, відварами кори дуба і ромашки.

Якщо народні засоби не допомагають, то доведеться піти до лікаря-офтальмолога, який перевірить стан очей, дізнається причину, по якій відбулося запалення. Оптимальне рішення проблеми — це очні краплі зі судинозвужувальних і протизапальним ефектом.

Тепер ви знаєте, як швидко зняти запалення з очей так, щоб воно не приносило неприємностей. Але, якщо ситуація повториться, обов’язково потрібно звернутися за допомогою в лікарню, до лікаря-офтальмолога.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1