Як вибрати лінзи для окулярів

лiнза для окулярiв Львiв

Оптичні лінзи. Як підібрати найбільш підходящі для вас окулярні лінзи

При виборі лінз для окулярів багато людей стикаються з труднощами. Відбувається це через незнання, а також дуже різноманітного асортименту. Саме він вводить людей в оману. Вони починають губитися у всьому цьому розмаїтті. До того ж кожен виробник безсумнівно хвалить свій товар. Як же вийти з цього замкнутого кола і придбати ті лінзи, які будуть відповідати всім необхідним характеристикам та якостям?

Звичайно, виробник лінз відіграє не останню роль. Свою перевагу варто віддавати перевіреним і надійним виробникам, які повністю відповідають за якість своєї продукції. Сьогодні на ринку таких виробників представлено не мало. Серед них особливою популярністю користуються Hoya і Essilor. Їх можна сміливо назвати світовими лідерами. Завдяки багатому досвіду та сучасним технологіям, які використовують дані компанії, їх товар дійсно можна назвати надійним. Контроль якості на виробництві також грає не останню роль. Непогано себе зарекомендували також Carl Zeiss, Rodenstock і Seiko. При виборі лінз обов’язково варто звертати увагу на співвідношення ціна / якість.

Додаткове питання, яке виникає у багатьох — які лінзи вибрати пластикові або скляні? Ще їх називають полімерними і мінеральними. Варто відзначити, що полімерні лінзи сьогодні практично ні чим не поступаються мінеральним. Хоча спочатку лінзи для окулярів виготовляли виключно зі скла. Додаткова перевага полімерних лінз — це мала вага. Завдяки цьому окуляри стають практично невагомими, що значно підвищує рівень їх комфорту під час носіння. Сучасні полімерні лінзи в обов’язковому порядку покриваються зміцнюючих покриттям. Це робить полімерні лінзи більш стійкими до появи подряпин.

Сьогодні досить складно зустріти виробника, який би пропонував своєму покупцеві мінеральні лінзи. Можна вибрати лінзи для роботи за комп’ютером, які знижують втому очей і зменшують відблиски і мерехтіння від монітора. Їм на зміну прийшли більш сучасні полімерні лінзи, які на сьогоднішній день мають набагато більше позитивних властивостей і якостей. Єдиний виняток — це дуже велика ступінь міопії. Якщо зір падає нижче -10, то краще все ж запропонувати мінеральний варіант. З тієї простої причини, що окуляри з такими лінзами будуть виглядати більш витончено і естетично. У будь-якому випадку, вибір варіанту лінз залишається за споживачем. До того ж лінзи необхідно також підбирати виходячи з оправи ваших майбутніх окулярів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1