Як захистити очі від УФ-випромінювання за допомогою окулярів?

Сонцезахисні окуляри Львiв

Захист очей від UV промінів

Хоча ми часто знімаємо сонцезахисні окуляри в похмуру погоду, ультрафіолетові промені все одно продовжують впливати на наші очі. 50% УФ-випромінювання потрапляє до нас з непрямим сонячним світлом. Але навіть в спекотні літні дні багато представниць прекрасної статі не носять жіночі сонцезахисні окуляри. І зовсім даремно. Ультрафіолет дуже небезпечний для очей і ніжної шкіри навколо них.

Поради для захисту очей

Враховуйте ці рекомендації при виборі і носінні сонцезахисних окулярів:

Переконайтеся, що на окулярах є наклейка з позначкою «UV» або «УФ». Також має бути присутнім позначення європейського стандарту CE. Це означає, що лінзи покриті спеціальним захисним напиленням. Лікарі визнають, що таке напилення просто необхідно. Інакше лінзи будуть тільки створювати видимість захисту. Дешеві моделі часто не мають наклейки «УФ». Але краще трохи доплатити за дійсно якісні сонячні окуляри.

Перевірте висоту оправи. Вона не повинна бути меншою за 30 мм. Це мінімальна висота, необхідна для повноцінного захисту очей і шкіри навколо них. Маленькі лінзи неефективні, оскільки пропускають частину світу з боків.

Не забувайте про покриттях лінз. Ви можете забезпечити додатковий захист очей і шкіри, а також продовжите термін служби лінз. В «Оптиці Львів» допоможуть окуляри з покриттям від відблисків і подряпин. Дрібні подряпини — вразливі місця, через які проникає велика кількість УФ-променів. Поляризаційні лінзи зменшують блиск від дороги або води. Ця властивість особливо важлива для водіїв. Відсутність відблисків допомагає краще зосередитися на дорозі.

Ударостійкі лінзи необхідні для спортивного або активного способу життя. Їх виготовляють з полікарбонату або загартованого мінерального скла. Ці матеріали добре витримують механічні пошкодження.

Не плутайте відтінок лінз з їх здатністю фільтрувати УФ-промені. Чорні окуляри можуть пропускати світло в очі. Добре зарекомендували себе фотохромні лінзи. У похмуру погоду вони залишаються світлими, а в сонячний день темніють. Також вони відмінно поглинають ультрафіолет UV-400.

Пам’ятайте не тільки про себе, а й про дітей. Для них захист від УФ-випромінювання навіть більш важливий, ніж для дорослих. Дитина часто й подовгу перебуває на вулиці під сонцем, що небезпечно для очей і шкіри.

Сонцезахисні окуляри — це не тільки корисно, а ще й красиво. Ви можете підібрати виріб, який ідеально підійде під вашу форму обличчя і стиль одягу. Використовувати окуляри від сонця можна в поєднанні з контактними лінзами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1