Зір при роботі з комп’ютером

Втома і погіршення зору за комп'ютером

Зір і комп’ютер

Зростання популярності комп’ютерів протягом останнього десятиліття йде рука об руку зі збільшенням черг перед кабінетами офтальмологів. Все більше і більше людей використовують комп’ютери, і все більше і більше скаржиться на сухість в очах і погіршення зору. Правда, не всі аспекти впливу комп’ютера на зір нам невідомі, і вчені все ще вивчають всі можливості застосування цієї взаємодії.

Зір людини, який формувався протягом багатьох століть, як виявилося не був готовий працювати з зображенням на комп’ютері. У природних умовах очі змінюють об’єкти уваги, налаштовуючи зір на предмети, близько розташовані і на віддалі. Робота на комп’ютері призводить до того, що погляд користувача зосереджений на фіксованій відстані, і рідко має можливість його змінити. Це причина, по якій рекомендується робити короткі, але досить часті перерви в роботі на комп’ютері.

Негативний вплив комп’ютера на здоров’я очей

Ергономічність робочого місця за комп'ютером
Ергономічність робочого місця за комп’ютером

Негативний вплив на здоров’я очей надає зайва яскравість екрану, а також створювані на екрані монітора відблиски від зовнішніх джерел. Також ваші очі будуть швидко втомлюватися завдяки невірному вибору колірної гами екрану і неправильно підібраною відстані, на якому ваші очі знаходяться від екрану.

Найбільшої шкоди зору завдає робота в режимі діалогу. Також зору шкодить комп’ютерна графіка. Для людського ока дуже складно виконувати і коригувати робочі креслення за допомогою комп’ютера. Можна сказати, що всі користувачі комп’ютерів у віці від 18 до 40 років перебувають у групі ризику.

Симптоми “сухого ока”

Симптоми “сухого ока” можуть бути різними. Найчастіше пацієнти скаржаться на поколювання, свербіж, печіння, почервоніння, біль в очах або світлобоязнь. Коли доходить до висихання зовнішньої поверхні рогівки, погіршується якість зору, тобто гострота зору. Це відбувається тому, що слізна плівка, крім захисної функції, також забезпечує відповідну оптику рогівки. Можна сказати, що другий аспект — це також часта причина візиту до офтальмолога. Люди терплять незручності, такі як поколювання або відчуття печіння. Коли, однак, приходять до висновку, що гірше бачать, рішення про прийом у офтальмолога приймають набагато швидше. Щоб визначити, чи маємо ми справу з “сухим оком”, краще записатися на прийом в офтальмологічний кабінет, щоб там фахівець оглянув ваші очі за допомогою професійних інструментів.

Забезпечуючи вашим очам відповідний захист від комп’ютерного випромінювання, ви можете уникнути більшості неприємних недуг. Як це зробити?

— Подбайте про ергономічність робочого місця.

— Оптимальне зволоження.

— Подаруйте очам фітнес.

Придбайте окуляри для комп’ютера з захисним фільтром BLUE CUTUV-420.

— Створіть комфортну для очей атмосферу.

При виникненні проблем із зором, не варто тягнути час, а краще відразу ж записатися на прийом до офтальмолога, який надасть допомогу вашим очам і дасть поради про те, як захистити зір під час роботи на комп’ютері.

Для того щоб виготовити захисні окуляри для комп’ютера телефонуйте за контактним телефоном: (068)49273-08. Альтернативний варіант зв’язку WhatsApp і Viber +38 (095)832-0311

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми скоро передзвонимо вам!
+38(099)999-99-99