Чи можна носити контактні лінзи, якщо людина палить?

окуляри для зору з діоптріями або контактні лінзи

На превеликий жаль, більше 30% всіх жителів Землі виникають проблеми із зором (в тій чи іншій мірі). Деякі вирішують задачу тим, що виписують окуляри для зору з діоптріями, а багато хто схиляється до того, щоб придбати контактні лінзи. Але слід запам’ятати, що контактні лінзи можуть бути небезпечні в тому випадку, якщо у людини є шкідлива звичка — паління. Чому носіння контактних лінз і куріння — речі важко сумісні?

Якщо ви, на превеликий жаль, палите, то краще вибрати окуляри для зору з діоптріями, які не схильні до шкідливого впливу тютюнового диму. У чому ж полягає проблема носіння контактних лінз для людини, яка курить?

Тютюновий дим дратівливо впливає на слизову оболонку очного яблука. Таким чином, людина, яка носить контактні лінзи, буде відчувати дискомфорт (відчуття сухості, різі в оці, інші неприємні відчуття). Але і це ще не все. Шкоди очам і контактним лінзам завдає не тільки активне, але і пасивне куріння. Справа в тому, що дим і шкідливі речовини, які в ньому містяться, осідають на поверхні контактних лінз, забруднюють їх. Це призводить до того, що у людини, який тривалий час перебуває в тих приміщеннях, де палять — алергії, кон’юнктивіти. Дана проблема буде у кожного, хто носить контактні лінзи і часто контактує з тютюновим димом.

Окуляри для зору з діоптріями, купити які можна недорого в нашій інтернет-оптиці «ЛЬВІВОПТИКА», будуть корисні для курців Львова, Києва, Дніпра, Ужгорода, інших українських міст. Звичайно, прибрати той шкідливий ефект, який тютюновий дим надає на зір і організм в цілому, вони не зможуть, але, хоча б, не буде кон’юнктивіту або алергії від брудних лінз.

Якщо ж є бажання, носити саме контактні лінзи, а не окуляри для зору з діоптріями, перевагу слід віддати тим, які відносяться до щоденних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1