Чи можна плакати в контактних лінзах?

чи можна плакати в контактних лінзах
Сьогодні в нашій новій статті блогу ми розповімо про те, чи можна плакати в контактних лінзах, чи не буде це шкідливим для зору.
Почнемо з того, що контактна лінза щільно прилягає до очного яблука, і сльоза, якщо людина плаче, не може проникнути між лінзою й оком. Природне зволоження — це, навіть, добре. Звичайно, сльози — це великий об’єм рідини, ніж потрібно для зволоження лінзи та ока, але випасти контактна лінза не може, оскільки такого об’єму рідини недостатньо. За принципом свого впливу на органи зору, сльози схожі зі спеціальними зволожуючими краплями, але різниця в кількості рідини.
Але є і деякі правила, яких слід дотримуватися, якщо людина плаче з контактними лінзами в очах:
  • терти їх не варто ні в якому разі, оскільки це може призвести до зміщення МКЛ. А якщо врахувати, що в очах різко піднімається рівень рідини, коли людина тре очі, лінза може простіше випасти;
  • коли людина ридає, лінза може застрягти в верхньому віцi, діставати її буде вкрай незручно;
  • після того, як плакати закінчили, обов’язково слід замінити лінзи новим комплектом, якщо ж використовуються багаторазові МКЛ, то їх обов’язково слід промити дезинфікуючим розчином.
Контактні лінзи вимагають такого ж догляду, як і окуляри для зору (і навіть більшого), оскільки вступають в безпосередній контакт з очним яблуком. Якщо дані рекомендації не дотримуватися, цілком можливо, що виникнуть проблеми (кон’юнктивіт, ячмінь тощо).
Так само слід бути обережно, накладаючи тіні і підводку. Якщо користуватися не дуже якісною косметикою, можливо подразнення очей і, отже, підвищена сльозотеча в них. Тепер ви, шановні читачі, знаєте, чи можна плакати в контактних лінзах, і як доглядати за ними, якщо такий факт був.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1