Контактні лінзи для дітей, специфіка використання

дитячі контактні лінзи
Ситуація, коли окуляри для зору були для дітей єдиним способом впоратися з короткозорістю або далекозорістю, вже давно стала неактуальною. Зараз можна купити хороші контактні лінзи для дітей, які впораються з завданням не тільки не гірше, ніж окуляри, але і краще.
Слід зазначити, що, за результатами проведених в Україні досліджень (дану інформацію підтверджують і фахівці з ЄС), близько 50% дітей, віком до 17 років, вважають за краще контактні лінзи за окулярів для зору. Чому саме так:
  • МКЛ менше обмежують дітей, ніж окуляри, їх більш комфортно використовувати;
  • безпеку дитини і його органів зору — ігри бувають рухливими і екстремальними, і пошкодити окуляри набагато простіше, ніж контактні лінзи;
  • дитина не соромиться того, що носить окуляри, його статус в колі однолітків не страждає.
Ці причини і пояснюють, чому мкл виграють, якщо порівнювати їх з окулярами для дитячого зору.

Які лінзи слід вибирати?

Не варто відразу ж давати дитині щоденні лінзи. Потрібно починати з тих, строк планової заміни яких, становить один місяць. За цей час дитина звикне до лінз. Завдання ж батьків — навчити маленьку людину правильно поводитися з лінзами, щоб інфекція не потрапила в очі:
  • мити руки перед тим, як знімати або одягати контактні лінзи для дітей;
  • чітко дотримуватися терміну носіння лінз, якщо вони тільки денні, на ніч знімати;
  • мкл не потрібно показувати своїм друзям та подругам, виймати з очей для цього.
В цілому, контактні лінзи для дітей можна використовувати, головне — дотримуватися всіх запобіжних заходів, не порушувати інструкцію їх носіння. Перш, ніж прийняти рішення, що носити — окуляри для зору або контактні лінзи для дітей, краще порадитися з офтальмологом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1