Настої і відвари трав для очищення очей — проста допомогу зору

Настої і відвари трав для очищення очей
Будь-яка людина має розуміти, що доглядати за очима потрібно починати з дитинства, навіть якщо із зором немає особливих проблем. Народна медицина пропонує велику кількість різних настоїв і відварів трав, які підходять для безпечного очищення очей.
Якщо ж людина носить окуляри з діоптріями, настої відвари трав для очищення очей, йому просто необхідні. Яка ж природна допомога очам вважається найбільш дієвою?
Найвідоміший з природних методів — використання настою петрушки. Рецепт дуже простий — заварити невеликий пучок петрушки в 1,5 літра окропу і настоювати протягом 4-х годин. Потім процідити, і можна використовувати.
Якщо ж потрібно прибрати втому і різь в очах, варто додати до петрушки кілька пелюсток троянди (попередньо, ретельно промити). Крім петрушки і троянди, подібними корисними властивостями володіють і такі трави / квіти:
  • розмарин;
  • фіалка (використовувати тільки листя);
  • братки.
Приготування настоїв аналогічно для всіх рослин, перелічених вище — три столові ложки подрібненого листя, насіння або квітів залити одним літром окропу.
Головне, що слід пам’ятати — застосовувати настої і трави для очищення очей варто тільки після того, як порадитесь зі своїм алергологом. Раптом на яке-небудь з перерахованих вище рослин, у вас є можливість виникнення алергічної реакції.
Хотілося б відзначити, що водний розчин борної кислоти, який дуже багато хто використовує в якості універсального засобу для промивання очей, таким не є. Промивання очей розчином борної кислоти, викликає алергічні реакції і сприяє розвитку запальних процесів. Настої і відвари для очищення очей — найоптимальніший варіант, як для здорової людини, так і того, хто має проблеми із зором!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1