Як поліпшити зір

як поліпшити зір в домашніх умовах народними засобами

Навіть в тому випадку, якщо у людини є проблеми із зором (короткозорість або далекозорість), необхідно робити все можливе, щоб зір не погіршувався. Сьогодні розповімо про те, як поліпшити зір, що для цього потрібно.

Перш за все, той чоловік, який вже носить окуляри, має намагатися періодично їх знімати, бодай 5-10 хвилин в годину, вчитися обходитися без них. Зорові м’язи повинні вміти працювати і без «милиць».

Кожні 2-3 години потрібно давати своїм очам відпочивати. Закривати очі на 5-10 хвилин і насолоджуватися відпочинком. Ще краще, щоб світло взагалі не проникало, прикривати очі долонями, складеними навхрест.

Можна робити спеціальний комплекс вправ, який легко знайти в інтернеті за запитом: «як поліпшити зір». Такі комплекси вже давно довели свою спроможність.

Коли людина виходить на вулицю, йому набагато більш корисно дивитися вдалину, ніж під ноги. Намагайтеся дивитися завжди вперед, ніж перед собою. До речі, така звичка дуже добре підвищує і самооцінку людини.

Для зору дуже корисний морквяний сік. Кожен день потрібно намагатися випивати, хоча б 150-200 мілілітрів нерозбавленого натурального соку. З огляду на то, що морква — дуже соковитий коренеплід, для такого обсягу соку, вистачити 300-400 грамів свіжої моркви.

Якщо очі втомилися, потрібно промивати їх теплою водою. Можна посидіти кілька хвилин, закривши очі (попередньо промиті теплою водою), потримати руки під струменем теплої води. Дуже допомагає розслабитися, відволіктися і відпочити.

За дві години до того, як лягати спати, потрібно постаратися зробити в такий спосіб — не дивитися телевізор, комп’ютер, не користуватися іншими електронними гаджетами. Нехай очі відпочинуть.

Тепер ви знаєте, як поліпшити зір простими, доступними для кожної людини методами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1